Eztec 21604 Ford F350 Oyuncak Araba

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.03.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Arazi Şartlarında Yeni Deneyimler

Eztec 21604 Ford F350 oyuncak araba ile arazinin engebeli şartlarında bile aksiyonun tadını çıkarabilirsiniz. Batarya ve piller ile çalışan oyuncağı kullanmaya başlamak için kurulum ile uğraşmanıza gerek yok! Engebeli ve düzlük arazide kusursuz sürüş zevki yaşatan 6 V güçlü bataryası ile dur durak bilmez.

Çocuğunuz ve Sizin için

Çocuklar ve içindeki çocuktan vazgeçemeyenler için eğlencenin yeni yolu! Çocuğunuz için alıyor olsanız dahi siz de güçlü oyuncak arabayı kontrol etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Güçlü motoru, arazi şartlarına uyumlu lastikleri ve uzaktan kontrol imkanı ile açık havada ailece keyifli vakit geçirirken kullanın.

Özellikler

  • Ürün: Eztec 21604 Ford F350 oyuncak araba
  • Araba: Batarya (6V), şarj edilebilir
  • Kumanda: Pil (9 V)
  • Ölçüler: 50x27x25 cm
  • Kutu İçeriği: Oyuncak araba, uzaktan kumanda, şarj edilebilir batarya, şarj cihazı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.