EZTEC 28102 Citroen Xsara Drift Oyuncak Araba

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.03.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Citroen Xsara ile Gerçek Drift Heyecanı

Gerçek bir ralli şampiyonasını anımsatan drift manevraları yapabileceğiniz EZTEC Citroen Xsara drift WRC ile büyüleyici hamleler yaparak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Uzaktan kumanda ile Citroen Xsara oyuncak arabayı, nereden isterseniz kontrol edebilir ve olağanüstü hamleler yapabilirsiniz. Ergonomik kumanda tasarımı sayesinde oldukça konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. EZTEC uzaktan kumandalı araba, hem evde hem de açık alanda kullanılabilen yapısı ile eğlenceyi her yere taşımayı kolaylaştırır. Evin tüm odalarında muhteşem bir sürüş deneyimi edinebilir veya bu eğlenceli aktiviteyi, bahçenizde/parkta sürdürebilirsiniz.

Verimli ve Şarj Edilebilir Batarya 

Citroen Xsara uzaktan kumandalı araba, 9.6 V bataryası ile uzun soluklu drift heyecanı sağlarken batarya şarj cihazı da verimli enerji aktarımı ile bu nefes kesen maceraya, hızla dönmenize imkân sunar. Uzaktan kumandanın gücü, 9 V pil ile sağlanır. Uzun ömürlü ve güçlü enerji kaynağı sayesinde saatlerce kullanım olanağı sunar. Ayrıca dışarıda Citroen Xsara oyuncak araba kullanırken ihtiyaç anında hızlı bir şekilde pil değişimi yaparak eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: EZTEC
  • Model: 28102
  • Ürün Tipi: Uzaktan Kumandalı Oyuncak Araba
  • Araba Markası: Citroen Xsara
  • Araba Konsepti: WRC (Dünya Ralli Şampiyonası)
  • Kullanım Alanı: Ev/Açık Alan
  • Boyut: 70 x 18 x 35 cm
  • Batarya: 9.6 V
  • Batarya Şarj Cihazı: Var
  • Uzaktan Kumanda Enerji Kaynağı: 9 V pil

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.