Eztec 30109 Caterpillar Heavy Duty Dozer Oyuncak Araba

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İş Makinesi ile Çalışıyor Hissi

Eztec 30109 Caterpillar Heavy Duty dozer ile inşaat alanlarının heyecanlı atmosferini olduğunuz yere taşıyın. Açık havada toprak üzerinde ve evde kullanarak eğlencenin tadını çıkarın. Dozer modelinin oynar kepçesi sayesinde gerçeklik hissini sonuna kadar yaşarsınız. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen kepçe ile hafif ağırlıkları kaldırın.

Uzaktan Kontrol İmkanı

Uzaktan kumanda ile ileri, geri hareket eden ve kepçesini oynatan Eztec 30109 Caterpillar Heavy Duty ile oynarken yönetim sadece sizde olur. Siz komutu verin, o yapsın! Gerçekçi olması için her detayı titizlikle tasarlanan ve tam bir iş makinesine dönüşen 30109 Caterpillar Heavy Duty dozer modelinin 51x24x23 cm boyutu ile kendinizi inşaat alanında hissedersiniz.

Özellikler

  • Marka: Eztec
  • Model: 30109 Caterpillar Heavy Duty
  • Ürün: Oyuncak dozer (iş makinesi)
  • Ölçüler: 51x24x23 cm
  • Yönetim: Uzaktan kumanda
  • Gereksinimler: 9 V pil (uzaktan kumanda), 4xAA pil (dozer)
  • Özelikler: Hareketli kepçe

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.