Fisher Price Grr03 Sevimli Örgü Dişlikler

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

BPA İçermeyen Malzeme

BPA içermeyen malzemelerden üretilen Fisher Price sevimli örgü dişlik oyuncağının diş halkası ise doğal ahşaptan üretilmiştir. Dolayısıyla güvenli bir kullanım sağlar.Sevimli inek kısmı yumuşak örgü olup dişlik kısmı ise doğal ahşaptan yapılan bir halka şeklindedir. Tamamen pürüzsüz olarak bebeklere sunulan bu halka, diş çıkarma döneminde bebeğinizin ısırma ihtiyacı için idealdir.

Düşük Çıngırak Sesi ile Sakinleştirici Etki

Çok yüksek olmayan bir çıngırak sesine sahip olan bu özel oyuncak, bebeklerin sakinleşmesi için tasarlanmıştır. Bu sebeple başarılı oyuncağı sallayarak bebeğinizin ilgisini çekebilir veya sakinleşmesini sağlayabilirsiniz.

Hem Çıngırak Hem Diş Kaşıyıcı

Fisher Price markasının çıngıraklı örgü dişlikler serisinde yer alan bu sevimli oyuncak hem çıngırak hem de diş kaşıyıcı halkayı bir arada sunar. Bu sayede bebeğinizin sakinleşmesi ve dişlerini kaşıması için iki farklı oyuncak almanız gerekmez.

Sevimli İnek Tasarımı

Pembe renkli sevimli inek figürüne yer verilen bu özel oyuncak, bebeklerin ilgisini çeken bir görünüme sahiptir. Miniklerin hayal dünyasına hitap eden bu sevimli tasarım, bebeğinizin oyuncağı benimsemesine de yardımcı olur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
FISHER PRICE GRR03 SEVİMLİ ÖRGÜ DİŞLİKLER
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
FİSHER PRİCE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok