HoloToyz Tattoo Holo Heroes AR Uyumlu Geçici Dövme

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 05.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Aplikasyon Destekli Arttırılmış Gerçeklik Oyunu

Ücretsiz HoloToyz uygulaması ile dövmeye bakıldığında karakterlerin canlanışını görebilirsiniz. Böylece, nefes kesici 3D animasyonlarla yüzünüzü gülümsetecek sevimli karakterleri evinize davet edebilir, eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Kolay Kullanım

Geçici dövme üzerindeki şeffaf kağıdı çıkararak  renkli tarafı cildinize temas edecek şekilde uygulamak istediğiniz bölgeye yerleştirebilirsiniz. Bunun için geçici dövmenizin arka tarafını ıslak bir bez veya sünger ile iyice ıslatıp 20 saniye boyunca bastırmanız ve beyaz kağıdı dikkatlice çekip çıkarmanız gerekir. Ardından telefonunuz veya tabletinize ücretsiz “HoloToyz” uygulamasını indirerek uygulama içinden kameranız ile dövmenize bakabilir ve karakterlerin canlanmalarını izleyebilirsiniz.

Herkesle Paylaşın

Uygulamadan çektiğiniz eğlenceli fotoğrafları ve videoları paylaşarak herkesi hayrete düşürebilirsiniz. 

Toksik Madde İçermeyen Tasarımlar

Ücretsiz “HoloToyz” uygulaması ile canlandırabileceğiniz dövmeler, toksik madde içermeyen, güvenli geçici dövmelerdir.

Özellikler

  • Her pakette 10 farklı tasarım ve animasyon bulunur.
  • İspanya’da üretilmiştir.
  • Bileşenler: va/akrilat kopolimer, buteth-2 asetat, değiştirilmiş fenolik rosin reçineler, tung (aleurites fordii) yağ, alkid reçine, linum usitatissimum tohum yağı +/- cı 19140, +/- cı 15850, +/- cı 74160, +/- cı 77266, +/- cı 77891.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.