K'NEX K-Force K-20X Set 47524

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

K’NEX ile Zamanı Yönetmek Artık Bizim Elimizde!

K'NEX ürünleri çocukları küçük yaşta teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik gibi alanlarda düşünmeye ve beceri geliştirmeye yönlendirir. K’NEX Hayal gücünü, el-göz koordinasyonunu ve problem çözme yeteneğinin gelişmesini sağlar.
Ürün içinden çıkan planlar haricinde, K'NEX parçaları ile hayal gücünün sınırlarını aşarak kendilerine özgü muhteşem tasarımlar ve modeller inşa edilebilir.

K’NEX K-Force K-20X Set

Parçaları birleştirin ve oyuncak silahınızı oluşturun. K-20X Set çocukların özelleştirilebilir bir dart oluşturabilir. 5 adet mermi ile hedefi vurmaya çalışın. Silah mermileri 22 metreye kadar atabilmektedir.
165 parçadan oluşan oyun setinin içerisinde yer alan parçaları kullanarak 4 farklı model inşa edilebilir. (Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir.)

Özellikler

8 Yaş ve Üzerindeki Çocukların Oynaması İçin Uygundur.

Kutu İçeriği
5 Adet Mermi
1 Adet Mermi Fırlatma Mekanizması
165 Adet K'NEX Parçası
Yapım Kılavuzu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.