Lite-Brite Mini Işıklı Retro Oyuncak Seyahat Tipi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Minyatür Retro Oyuncak

1980'lerin klasik Lite-Brite oyuncağından ilham alan bu Lite-Brite Mini; 4 tasarım şablonu, 70 renkli mini çubuk ve 3,5 inç genişliği ile 3 inç yüksekliğinde bir ekran içerir. Böylece her yaş için kolay ve eğlenceli retro oyuncak ile önceden tasarlanmış şablonları uygulayarak veya kendi parlak ve renkli başyapıtlarınızı oluşturarak kendi tasarımlarınızı şekillendirebilirsiniz.

Rengarenk Eğlence

Şablonları veya renkli mini çubuklarla kendi hayal gücünüzü kullanarak güzel sanat eserleri yaratabilir, ardından sanat eserinizi eğlenceli bir şekilde sergilemek için ekranı aydınlatabilirsiniz.

Bilişsel Gelişime Yardımcı!

İnce motor becerilerin ve el-göz koordinasyonunun geliştirilmesine yardımcı olan ışıklı retro oyuncak, bilişsel gelişimi destekler, hayal gücünü geliştirir.

Özellikler

  • İçindekiler: Lite Brite Mini Tablet, 70 Adet Renkli Minik Çubuk, 4 Adet Şablon ve Kullanım Kılavuzu
  • 3 Adet AA Pil ile Çalışır. Piller Sete Dâhil Değildir
  • 4 Yaş Üzeri için Uygundur. 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.