Logiblocs Secret Recorder Akıllı Elektronik Oyun Devresi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yeni Nesil Akıllı Oyuncak Logiblocs

Logiblocs akıllı elektronik devreler tasarlama oyunudur. İçinden çıkan parçaları birleştirerek istediğiniz devreyi oluşturabilirsiniz. En büyük özelliği, devre parçalarının her şekilde birbirine kolayca uyması ve hata yapmanıza izin vermemesidir. Kullanımı çok kolay ve eğlencelidir. Çocuklar için son derece geliştirici bir oyundur.

Educational Toy Best of the Best ödüllü!

2018 yılında Red Dot Design tarafından "Best-of-the-Best" ödülünü alan Logiblocs; “Secret Recorder” seti ile arkadaşlarınızı ve ailenizi şaşırtırken eğlendirir.

Neler Yapabilirsiniz?

Gizli mesaj kaydedici, kapı diyafonu, konuşan çekmece ve daha fazlasını Secret Recorder seti ile yapabilirsiniz.  Bu set ile 10'dan fazla proje ve uygulama oluşturmak mümkün. Bunun için yaratıcılığınızı Logiblocs devreleriyle birleştirmeniz yeterlidir.

Çok İşlevli Renk Kodları

Her bir renk kodunun bir görevi yerine getirdiği elektronik oyun devresinde sarı bloklar; çeşitli sensörler için sinyal tetikleyici girişlerdir.Mavi bloklar; bir yerden diğerine sinyal gönderen bağlantı noktasıdır. Turuncu bloklar; her şeyi denetleyip doğru zamanda olmasını sağlayan parçalardır. Kırmızı bloklar; konuşan, açıp kapatan, yani sizinle konuşan çıkış parçalarıdır.

Özellikler

  • 5 yaş üzeri çocuklar içindir.
  • 3 adet 1.5V AAA pil ile çalışır. 


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SECRET RECORDER AKILLI ELEKTRONİK OYUN DEVRESİ
Üretim Yeri
Çin
Garanti Süresi
1 YIL
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
LOGIBLOCS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok