Maisto Tech Ford GT Uzaktan Kumandalı Araba 81501

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Uzaktan Kumandalı Araba İle Muhteşem Bir Deneyime Var Mısınız?  

Dünyanın en önemli markalarından biri olan Maisto, Uzaktan kumandalı Araba modelleriyle de her çocuğun hayaline uygun ürün sunuyor.
Gerçek araçlara bağlı kalınarak ölçekleri ( 1/24 ) küçültülmüş orjinal lisanslı ürünlerdir.
Çocuklarınızın beceri koordinasyonunun gelişmesine katkı sağlar. Detaylı tasarıma sahip bu arabalar keskin dönüşleri ve göz alıcı tasarımıyla araba tutkunlarını büyüleyecek.


Full Fonksiyon Kumanda İle Kontrol Tam Olarak Ellerinizde…

Otomobilin titreşimini azaltan yüksek kaliteli alaşım ve plastik malzeme kullanılmıştır. Full fonksiyonlu (ileri-geri, sağ-sol) ve ayrıntılı detay tasarım özelliklere sahiptir. Gerçeğiyle neredeyse aynı olan model kauçuk Lastikler, detaylı jantlar ve bağımsız süspansiyon sistemi İle donatılmıştır.

Özellikler

8 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.
Araç orijinal boyutunun 1:24 oranında küçültülmüş halidir.

Piller:

  • Araç 2 x AA 1,5V (dahil değil)
  • Kumanda 2 x AAA 1,5V (dahil değil)

Kutu İçeriği
  • Araç x 1
  • Kumanda x 1
  • Kullanım Kılavuzu x 1

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.