Maisto Tech LaFerrari 81086 Uzaktan Kumandalı Araba

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Uzaktan Kumandalı Araba ile Gerçekçi Deneyim

Uzaktan kumandalı araba tasarımlarıyla beğeni kazanan Maisto, her çocuğun hayaline uygun ürünler tasarlıyor. Maisto`nun son tasarımlarından olan
LaFerrari 81086 uzaktan kumandalı araba da, gerçek modeline bağlı kalınarak ölçekleri ( 1/24 ) küçültülmüş orijinal lisanslı ürünlerindendir. Maisto, bu uzaktan kumandalı arabasıyla çocuklarınızın beceri koordinasyonunun gelişmesine de katkı sağlar.

Full Fonksiyon Tasarımı ile Kontrol Sizde

LaFerrari 81086 uzaktan kumandalı arabanın tasarımında, titreşimini azaltan yüksek kaliteli alaşım ve plastik malzeme kullanılmıştır. Ayrıca, full fonksiyonlu (ileri-geri, sağ-sol) ve ayrıntılı detay tasarım özelliklerine sahiptir. Gerçeğiyle neredeyse aynı olan model; kauçuk lastikler, detaylı jantlar ve bağımsız süspansiyon sistemi ile donatılmıştır.

Özellikler

8 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.
Araç, orijinal boyutunun 1:24 oranında küçültülmüş halidir.
Piller:

  • Kumanda 2 x AAA 1,5V (dahil değil)
  • Araç 2 x AA 1,5V (dahil değil)
Kutu İçeriği
  • Araç x 1
  • Kullanım Kılavuzu x 1
  • Kumanda x 1

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.