Maisto Tech Rock Crawler Extreme 81156 Uzaktan Kumandalı Arazi Aracı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Rock Crawler ile Muhteşem Bir Deneyime Var mısınız? 

Dünyanın en önemli markalarından biri olan Maisto, uzaktan kumandalı araç modelleriyle  her çocuğun hayaline uygun ürün sunuyor. Uzaktan kumandalı Off-Road aracı, gerçek bir arazi sürüş deneyimi için tüm özelliklere sahip. Çocuklarınızın beceri koordinasyonunun gelişmesine katkı sağlayan Crawler, göz alıcı tasarımıyla beğeninizi kazanır.

4x4 Süspansiyon

Tüm hava koşullarında darbelere karşı dayanıklı, büyük boy lastikleri ile Off-Road macerası başlıyor! Büyütülmüş tekerleğiyle çamurda, dağ yollarında ve zorlu arazi koşullarında rahatlıkla gidebilir. Güçlü süspansiyonları ile engebeli yolları kolayca aşar. Aynı zamanda sağlamlaştırılmış, özel tasarımlı gövdesi çarpışmaya karşı güçlendirilmiştir.

Özellikler

8 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.

Piller:

  • Araç Şarj edilebilir Ni-Mah batarya (dahildir)
  • Kumanda 2 x AAA 1,5V (dahil değil)

Kutu İçeriği
  • Araç x 1
  • Kumanda x 1
  • USB şarj kablosu x 1
  • Kullanım Kılavuzu x 1


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.