Meli Toys Blok Oyuncak Emoti Happy

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Diğer Parçalar ile Bağlayın!

Figürler Meli bloklarıyla aynı plastikten yapılmıştır ve yüzleri 3D izlenimi veren hafif profilli jel çıkartmalardan yapılmıştır. Çocuğunuz surat ifadelerini herhangi bir şekle kendi başına yapıştırabilir. Küçük, arkadaş canlısı karakterler, diğer setlerdeki Meli bloklarına benzeyen şekillerde gelir.Güvenlik onaylı, çocuk dostu malzemelerden yapılmıştır ve zararlı madde içermezler. Böyle bir koleksiyon, çocuğunuzun yaratıcı oyunu için sayısız ilham kaynağı olacaktır.

Yaratıcılık İçin Birebir!

Her çocuk kendi oyuncak figür koleksiyonunu hayal eder. Komik suratlı on iki figürden oluşan bu set, yaratıcı oyunlar için birebir!Meli bloklarının yardımıyla çocuklar, bir okul otobüsü şoförü ile bir sahneyi, cesur kovboyların maceralarını veya gizemli bir kalenin sakinlerinin hikayesini kolayca oynayabilirler. Çocuğunuzun sınırsız hayal gücü, kendi oyun senaryolarını yaratmasına yardımcı olacak!

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MELİ TOYS BLOK OYUNCAK EMOTİ HAPPY
Üretim Yeri
POLONYA
Yaş Grubu
BELİRTİLMEMİŞ
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MELI TOYS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok