Maisto 31640 1965 Chevrolet Corvette 1-18 Ölçek Model Araba

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

1965 Chevrolet Corvette Model Araba

Maisto'nun koleksiyoncular için özel olarak tasarladığı 1965 model Chevrolet Corvette, gerçekçi model arabalarda yaygın olarak kullanılan 1:18 ölçüde üretilmiştir. Orjinal arabanın en ince detaylarına kadar içeren bu model, aynı zamanda çocuklara da hitap eder.

Açılır Kapı ve Hareketli Parçalar

Açılıp kapanabilen kapıların yanı sıra bagaj, motor bölmesi, hareketli tekerler ve tam işlevli direksiyon sayesinde bu eşsiz Chevrolet Corvette modeli tüm detaylarıyla yakından tanıyabilirsiniz. Bununla birlikte arabanın kapılarını, bagajını ve tekerleklerini istediğiniz gibi konumlandırabilirsiniz.

Orijinal Yakıt Sistemli Motor

Kaputu açtığınızda sizi karşılayan yakıt enjeksiyonlu V-8 motor, orijinal Chevrolet Corvette ile birebir aynı detaylara sahiptir. Ayrıca model arabanın iskeletinden krom türbin çarklara, radyo kadranından ikonik çift çizgisine kadar efsanevi model ile aynıdır.

Full Tekerlek Kontrolü Sağlayan Direksiyon

Tam işlevli direksiyon model arabanın tüm tekerleklerini tıpkı gerçek bir arabada olduğu gibi hareket ettirmenizi sağlar. Bu özellik, arabayı sergilerken veya fotoğraflarken farklı pozisyonları zahmetsizce elde etmenize olanak tanır.

Ekstra Dayanıklılık Kazandıran Döküm Gövde

Döküm metal gövde ve kaliteli PVC’den üretilen küçük aksamlar, Maisto 31640 1965 Chevrolet Corvette model arabanın uzun yıllar boyunca görünümünü korumasına yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Model: 1965 Chevrolet Corvette
  • Malzeme: PVC ve Metal
  • Ölçek: 1:18
  • Ağırlık: 975 gr
  • Boyutlar: 240 mm x 76 mm x 70 mm
  • Yaş sınırı: 3 yaş ve üzeri

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MAİSTO 1965 CHEVROLET CORVETTE 1-18 ÖLÇEK MODEL ARABA MAVİ 31640
Üretim Yeri
Çin
Yaş Grubu
+3
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Orıjınal Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MAISTO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok