Pj Maskeliler 03389 Küçük Kale Kova Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çocuklar için Eğlenceli Tasarım

Çocuklara hitap eden renkler kullanılan ve kova üzerine PJ Maskeliler baskısı yapılan bu özel set sayesinde çocuğunuz ile kumdan kaleler yapabilir, farklı figürler oluşturabilirsiniz.Set içinde yer alan kova, aynı zamanda elek olarak da kullanılabilen özel bir kapağa sahiptir. Bu kapak sayesinde, çocuğunuza kumu taşlardan arındırmayı öğretebilir, kaba motor becerilerinin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Güvenli Kullanım Sunan Yapı

PJ Maskeliler küçük kale kova set ürününde yer alan tüm parçalar yuvarlak köşelere ve pürüzsüz kenarlara sahiptir. Bu da güvenli bir kullanım sağlar.

PJ Maskeliler Konseptli Kova Seti

PJ Maskeliler baskılı kova, kürek, tırmık, suluk ve yengeç şeklindeki kum kalıbından meydana gelen kova seti, 3 yaş ve üzeri çocukların kum havuzu ve plajda ihtiyaç duyabileceği her parçaya sahiptir.

Su ile Temizlenebilen Pürüzsüz Yüzey

Set içinde yer alan tüm parçalar yüksek kaliteli plastikten üretilmiş olup pürüzsüz yüzeylere sahiptir. Bu sayede su ile durulayarak kolaylıkla kumlardan arındırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PJ MASKELİLER 03389 KÜÇÜK KALE KOVA SET
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PJ MASKELILER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok