Pj Maskeliler 03502 Resimli Sırt Çantalı Plaj Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kolay Temizlenebilen Parçalar

Tamamı yıkanabilir plastik malzemelerden üretilen 8 parçalı plaj seti, sadece su ile yıkanarak temizlenebilir. Pürüzsüz yüzeyleri sayesinde kısa sürede kuruyan parçalar, hava sirkülasyonu olan çanta tasarımı sayesinde koku oluşumuna neden olmaz.Çocukların hareketli yaşamı dikkate alınarak tasarlanmıştır. Bu nedenle yoğun kullanımda dahi kolay deforme olmaz.

Fileli Çanta Tasarımı

İki yanında fileli bölmeler bulunur. Bu bölmeler ıslak parçaların kurumasına yardımcı olurken sadece çantayı sallayarak parçalar arasında kalan kumu çıkarma kolaylığı sağlar.

Sekiz Parçalı Plaj Seti

2 adet kum kalıcı, suluk, kova, çanta, elek, kürek ve tırmık olmak üzere 8 parçadan meydana gelen PJ Maskeliler plaj seti, miniklere kumla pek çok yapabilme fırsatı verir. Çocuklara uygun malzemelerden üretilen ve pürüzsüz yapısı ile güvenli bir kullanım sunan bu set sayesinde çocuğunuz ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Çocuklara Özel Hafif Yapı

Çocukların taşıyabilmesi için hafif malzemelerden üretilen bu özel plaj seti, askılı çanta ile birlikte gelir. Çantanın askılı olması ise çocuklara kendi eşyalarını taşıma alışkanlığı kazandırmak için idealdir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PJ MASKELİLER RESİMLİ SIRT ÇANTALI PLAJ SET 03502
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PJ MASKELILER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok