Silverlit Follow Me Droid 3'lü Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Follow Me Droid ile Tanışın

Silverlit Follow Me Droid, Hareket Kontrolüne sahip otomatik bir Takip Robotudur. 

Bu paket içinden 3 adet Follow Me Droid sahip olacaksınız. 

Ona nereye gideceğini söylemek için elini önüne koy! Droidinizin istediğiniz yöne gitmesini sağlamak için o yöne doğru elini hareket ettir. Her biri, yollarını tıkayan herhangi bir şeye çarpmamak için Engel Algılama Sensörü ile donatılmıştır!

Hareket Kontrollü Robot

İki veya daha fazla sayıda droid robot bir arada bulunduğunda birbirleriyle etkileşime geçeceklerdir. Komik robotik hareketler yaparak sohbet edecek, şarkı söyleyecek ve otomatik takip etme özelliği sayesinde birlikte grup yürüyüşleri yapacaklar. 

Yollarına çıkan hiçbir engel onları durduramaz, çünkü herhangi bir şeye çarpmamaları için engel algıma sensörü ile donatıldılar.

Arkadaş Modu

Robotunuz arkadaşlarıyla konuşmayı ve yürümeyi sever! İlk robotu açın, bu Lider olacak. Ardından, diğer robotları açın ve lidere birer birer yaklaştırın. 6 tane Follow Me Droid'i bir araya getirin, birbirlerini takip edecekler, komik robotik hareketler ve ses efektleriyle bir grup gibi yürüyecekler!

Takip Etme ve Konuşma Modu

Bir kez eylem düğmesine basın, lider yürümeye başlayacak ve tüm robotlar onu takip edecek! 

İpuçları: Beni takip et modunda, robotlar her zaman engellerden kaçınabilir veya tek modda olduğu gibi elinizi takip edebilir. 

Liderin eylem düğmesine iki kez basın. Tüm robotlar konuşmaya veya birlikte şarkı söylemeye başlayacak!

Özellikler

  • Komik Robotik Hareketler ve Sesler
  • Engel Algılama Sensörü
  • LED Aydınlatmalı Yüz
  • (Piller Kutuya Dahil Değildir)
  • +5 Yaş için uygundur

Kutu İçeriği

  • 3 Adet Robot
  • Kullanma Kılavuzu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.