Silverlit M.I. Hover U.K Helikopter 3CH Gyro

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hareket Sensörlü Helikopter ile Tanışalım !

Silverlit M.I. Hover U.K Helikopter 3CH Gyro muhteşem tasarımı ve hareket sensörlü uzaktan kumandası ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Silverlit’in Motion Intelligent Hover helikopteri, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli pilotlar için heyecan verici bir deneyim. Yerleşik sensörleri kullanan bir otomatik gezinme özelliği ve hareket kontrolü içeren tamamen yeni bir uçuş sistemi sunar.

Uçuş Kontrolü

Auto Mod: Hover/Land (Otomatik havalanma/iniş)’ butonuna basıldığında helikopter belli bir yüksekliğe kadar kendiliğinden çıkar ve aynı seviyede uçuşuna devam eder. Uçuş yüksekliğini ayarlamak için Low Hover Level (Alçak uçuş modu)’ı seçiniz. Belli yüksekliğe ulaşana kadar kırmızı ışık yanıp sönmeye başlayacaktır.

Hareket Kontrolü

Helikopter Normal bir seviyede seyederken Throttle + (Parmak Butonu +) butonuna basarak helikopteri yükseltebilir yada Throttle – butonuna basarak alçaltabilirsiniz. Helikopteri geriye doğru ilerlemesi için kumandayı yukarı doğru çeviriniz. Helikopteri ileriye doğru sürüşü için kumandayı aşağı doğru çeviriniz. Sola dönmesi için sola sağa dönmesi içinde kumandayı sağa çevirmeniz yeterli.

Led Işık

Headlight (Işık) butonuna basarak LED ışığı açınız. Renkli ışık efektleri ile karanlıkta uçuş yapabilirsiniz. Darbeye dayanıklı, enjeksiyonla kalıplanmış plastikten yapılmış son derece sağlam olan helikopter, havada süzülürken otomatik olarak devreye giren inanılmaz ışık efektlerine sahiptir.

Özellikler

  • Helikopter : 1 x 3.7 V 200 mAh Li-Po Şarj Edilebilen Pil (Dahildir)
  • Kumanda : 6 x 1.5 V"AA" boyutlu Piller (Dahil değildir)
  • +10 Yaş için uygundur
Kutu İçeriği
  • 1 x Helikopter
  • 1 x Kumanda
  • 4 Adet Yedek Pervane
  • Pervane Değişim Aparatı
  • Kullanma Kılavuzu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.