Silverlit Program-A-Bot X

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Programa-A-Bot X ile Tanışalım

Program-A-Bot X 40 cm boyunda Devasa Programlanabilir bir Robot! 

Uzaktan kumanda yardımıyla 48 komuta kadar programlanabilen büyük ve robotik radyo kontrollü bir robot. Ayrıca sensörlerle donatılmış olduğu için robotun yönünü elinizle de kontrol edebilirsiniz. Program A Botların gözleri LED ışıklardan oluşur ve eğlenceli ses efektlerine sahiptir.

40 cm Uzunluğunda Dev Programlanabilir Robot!

Robotla etkileşim kurmanın yolu: Ön program (48 komuta kadar), tam işlevli doğrudan uzaktan kumanda veya sadece el hareketiyle hareket kontrolü! 

Bir insan gibi yürüyün, kayakçı gibi süzülün ve havalı robotik ses efektleriyle LED ışıklı farklı yüz ifadeleriyle bir pop yıldızı gibi dans edin!

Programlama Modu

Bir bip sesi duyana kadar Programlama Modu düğmesine basın. Kumandadaki herhangi bir Kayma / Yürüme veya Dans modu düğmesine basarak komutlarınızı kaydetmeye başlayın. En fazla 48 komut kaydedebilir. Programlama Modu Düğmesine tekrar basın, robot kaydedilen komutları gerçekleştirecektir.

Dans Modu

Düşme nedeniyle oluşabilecek hasarları önlemek için robot ile masa üzerinde veya yükseltilmiş yüzeylerde oynamayın. Robotla düz ve pürüzsüz bir yüzeyde veya kısa tüylü bir halıda oynamanız tavsiye edilir. Pürüzsüz olmayan yüzeyler veya uzun tüylü halılar robotun işlevselliğini etkiler. Robot ayrıca ay yürüyüşü ile harika bir dans işlevine sahiptir.

Hareket Kontrol Modu

Hareket kontrol modu düğmesine basarak etkinleştirin. Hareket Sensörü el hareketlerini algılayabilir. 

Geri Kaydırma: Elinizi yavaşça robota doğru hareket ettirin. 

İleri Kaydırma: Elinizi sensörün altına yakınlaştırın, ardından elinizi sensörden uzaklaştırın. 

Sağa Dönme: Elinizi sensörün önünde soldan sağa hareket ettirin. 

Sola Dönme: Elinizi sensörün önünde sağdan sola hareket ettirin.

Özellikler

  • Robot: 4 X "AA" Pil (dahil değildir)
  • Kumanda: 2 X "AAA" Pil (dahil değildir)
  • 5+ yaş için uygundur

Kutu İçeriği

  • 1 x Program A Bot X
  • 1 x Kumanda
  • Kullanma Kılavuzu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.