Wizarding World Harry Potter Lisanslı Uygulama Destekli Görünmezlik Pelerini

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Görünmez Olma Zamanı!

Görünmez olmak artık bir hayal değil! Harry Potter lisanslı ödüllü görünmezlik pelerini ve Wow! Stuff uygulamasındaki sihirli efektler ile şimdi ortadan kaybolabilirsiniz. Bu lisanslı Harry Potter oyuncağıyla evin içinde veya dışında olmanız fark etmez, saniyeler içinde görünmez olabilirsiniz.

Wow! Stuff Uygulamasını indirin

Akıllı telefonunuza veya tabletinize indireceğiniz ücretsiz Wow! Stuff uygulamasıyla Harry Potter’daki ikonik sahneleri canlandırabilirsiniz. Üstelik, her seferinde mükemmel bir görüntü yakalayabilmeniz için bir adet telefon standı da içerir.

Özellikler

  • Özel Efekt Astarlı Görünmezlik Pelerini (106,68 cm Uzunluğundadır.)
  • Telefon Standı
  • Wow! Stuff uygulaması içinde ürünü aktif etmeniz için gerekli kod (Uygulama, iOS 11 ile Android 5.0 ve Üst Modelleri ile Uyumludur.)
  • Türkçe Kullanım Kılavuzu
  • 6 Yaş ve Üzeri İçindir.
  • Warner Bros.`un Resmî Lisanslı Ürünüdür.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.