Profilo ATT6A321 Sürgülü Aspiratör

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Profilo ATT6A321 Sürgülü Aspiratör

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Bütçe Dostu Yıkanabilir Yağ Filtresi

Yağ filtresi bulaşık makinesinde veya elde yıkanabilir özellikte olan Profilo ATT6A321 aspiratör, düzenli olarak yeni filtre satın alma masrafını ortadan kaldırır. ayrıca söz konusu filtrelerin kullanım sıklığına bağlı olarak periyodik bir şekilde bulaşık makinesinde yıkanması, aspiratörün her zaman yüksek performans göstermesine yardımcı olur.

Sürgülü Sistem ile Mekanik Kontrol

Üst kısımda yer alan kapak öne doğru çekildiğinde çalışmaya başlayan Profilo ATT6A321 aspiratör, emiş gücü kademelerinin seçilmesini sağlayan tuşları ile mekanik bir kontrol süreci sunar.

Düşük Çalışma Sesi Avantajı

Maksimum çalışma kademesinde 62 dB ses seviyesine ulaşan Profilo ATT6A321 aspiratör, ilk kademede ise 48 dB ses çıkarır. Pek çok aspiratöre göre oldukça düşük olan çalışma sesi, aspiratörünüzü günün 24 saati çevredekilere rahatsızlık vermeden kullanabilmenize olanak tanır.

Enerji Tasarruflu Çalışma Prensibi

Yıllık ortalama 116,4 kWh enerji tüketimi ile dikkat çeken Profilo ATT6A321 aspiratör, bütçeye yük olmayan bir kullanım süreci vadeder. üstelik aydınlatma sisteminde kullanılan ampullerin LED olması da enerji tasarrufuna katkıda bulunur.

Ocak Üstünü Aydınlatan LED Ampuller

2 adet 4W LED ampule sahip olan Profilo ATT6A321 aspiratör, bu aydınlatma sistemi sayesinde ocak üzerinde pişmekte olan yiyeceklerin daha kolay takip edilmesine yardımcı olur. Ayrıca hoş bir ambiyans oluşturduğu için mutfak dekorasyonuna katkı sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO ATT6A321 SÜRGÜLÜ ASPİRATÖR
Renk
BEYAZ
Üretim Yeri
Türkiye
Ana Renk
BEYAZ
Aydınlatma
LED
Gürültü Düzeyi (db)
65 DB
Kontrol Tipi
MEKANİK
Kullanım Şekli
SOLO
Maksimum Emiş
305
Filtre Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Bacalı-bacasız
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
2YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok