Altus AL 413 A 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Altus AL 413 A 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Etkili Temizlik Deneyimi

Altus AL 413 A bulaşık makinesi en inatçı kirlere sahip bulaşıklarınızı bile yüksek performansla temizler. Elde yıkamaya kıyasla çok daha hızlı ve ekonomik bir yıkama deneyimi sunan model, bulaşıklarınız için ekstra temizlik ve hijyenin kapılarını aralar.

Zaman Kazandıran Yarım Yük Fonksiyonu

Modelde bulaşıkların kirlilik veya miktarına göre kullanmayı tercih edebileceğiniz yarım yük fonksiyonu bulunur. Yarım yük fonksiyonunda makinenin hem üst hem de alt sepeti kullanılabilir. Fonksiyon sayesinde bulaşıklarınız sadece daha hızlı yıkama avantajı sunmakla kalmaz, aynı zamanda daha az enerji ve su tüketimine de imkân tanır.

Tek Seferde Tüm Bulaşıklarınız Yıkansın

AL 413 A solo bulaşık makinesi 13 kişilik yemek takımını tek seferde hijyenik biçimde yıkayabilir. Modelin yüksek kapasitesi sayesinde kalabalık sofraların ardından bulaşık derdi tarihe karışır.

Her Kirlilik Düzeyine Uygun Yıkama Programı

Her kirlilik düzeyine uygun biçimde tasarlanan sessiz ve etkili üç yıkama programı bulunmaktadır. Standart gövdeli bulaşık makinesinde Ekonomik, Yoğun ve 58’ olarak adlandırılan üç program yer alır. Ekonomik yıkama minimum su ve enerji tüketimiyle maksimum temizlik deneyimini mümkün kılar. Yoğun yıkama programı yağlı ve beklemiş bulaşıklarınızı 70°C’de yıkayarak hijyenik biçimde yıkar.

Sessiz Çalışma Performansı

Bulaşıklarında el değmeden eşlik temizlik deneyimi için geliştirilen Altus AL 413 A, sessiz çalışma performansıyla beğeni kazanır. Model yıkama esnasında sadece 52 dB ses seviyesinde çalışır.

İşlevsel Tasarım Detayları

Makinede kullanıcı deneyimi kayar kapaklı deterjan kutusu, taşma emniyeti ve paslanmaz çelik iç gövde gibi detaylarla desteklenir. Modelin sürekli su ile temas hâlinde olan iç yüzeyi, paslanmaz ve korozyona uğramaz.

Bardaklarınız Artık Güvende

Altus AL 413 A bulaşık makinesinde bardak koruma sistemi ve yüksekliği ayarlanabilir fincan rafı yer alır. Değer verdiğiniz hassas bardaklarınız makinede güvenle yıkanabilir.

Pratik Kullanım

Bulaşık makinesi manuel kontrol paneli sayesinde pratik şekilde kullanılabilir. Makine içindeki parlatıcı ve tuz seviyeleri göstergeler üzerinden takip edilebilir. 

Teknik Özellikler

 • Marka: Altus
 • Model: Altus AL 413 A
 • Kullanım şekli: Solo
 • Kapasite: 13 kişilik standart yemek takımı
 • Ses düzeyi: 52 dB
 • Kontrol paneli: Manuel
 • Kurutma Sistemi: Statik
 • Program sayısı: 3
 • Enerji Sınıfı E
 • Kurutma performansı: A
 • Ölçüler: 85 x 60 x 60 cm (Y x G x D) 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AL 413 A
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
SOLO
Toplam Kapasite (kişi Sayısı)
13 KİŞİ
Program Sayısı
3
Motor Tipi
YOK
Gürültü Düzeyi (db)
52 DB
Enerji Sınıfı
E
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
262 KWH
Su Tüketimi (lt)
12.9 LT
Desi
70
Çocuk Kilidi
YOK
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
36
Sub Kategori
TDA
Marka
ALTUS