Altus AL 434 AS 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Yıkama Kapasitesi

En inatçı kirlere sahip bulaşıklarınız için bile etkili temizlik deneyimi sunan Altus AL 434 AS 4 programlı bulaşık makinesi, 13 kişilik yemek takımı yıkama kapasitesine sahiptir. Tüm bulaşıklarınızı tek seferde ve hijyenik biçimde yıkayabilen makine, size zaman kazandırır.

Tüm Kirlilikler İçin Etkili Çözüm

Her kirlilik seviyesindeki bulaşığa uygun dört ayrı program vardır. 35, 50, 65 ve 70°C’lerde yıkama yapan programlar sayesinde size sadece düğmeye basıp anın tadını çıkarmak kalır.

Yarım Yük Fonksiyonu ile Makinenin Dolmasını Beklemeye Son

Bulaşıklarınızın kirlilik seviyesine veya miktarına göre kullanabileceğiniz yarım yük fonksiyonunda makinenin hem alt hem de üst sepeti kullanılabilir. Yarım yük fonksiyonunda çamaşır makinesinin dolmasını beklemenize gerek kalmaz, bulaşıklar daha az enerji ve su tüketilerek yıkanır.

Şık Tasarım Detayları

Model yalın ve modern tasarımıyla mutfaklarınıza mevcut dekorasyonuna kolaylıkla uyum sağlar. Bulaşık makinesi, üzerindeki manuel düğmelerle kolaylıkla kontrol edilebilir.

Sessiz Çalışma Deneyimi

Altus AL 434 AS 4 programlı bulaşık makinesi sadece 51 dBA ses düzeyinde çalışır. Düşük ses seviyesi bulaşıklarınızın günün dilediğiniz her anında kimseyi rahatsız etmeden yıkanmasını mümkün kılar.

Güvenli Kullanım

Paslanmaz çelik iç gövdesiyle uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bulaşık makinesinde su taşma emniyeti, bardak koruma sistemi gibi özellikler bulunur. Düşük enerji tüketimiyle kullanıcı deneyimini destekleyen makine ile mutfak gereçleriniz en hassas biçimde temizlenir ve makine içinde yıkamadan dolayı bir zarar görmez.

İşlevsel Bulaşık Makinesi

El değmeden kusursuz temizlik için özel olarak tasarlanan cihazın alt sepetinde dört adet katlanabilir tel bulunur. Tellerin katlanabilmesi ile geniş hacimli tencereler ve diğer mutfak gereçleri makineye kolaylıkla yerleştirilebilir. Modeldeki hareketli çatal kaşık sepeti ve yüksekliği ayarlanabilir fincan rafları pratik kullanıcı deneyimini destekler.

Pratik Kullanım Avantajı

Ürünün manuel kontrol paneli üzerinden pratik biçimde kontrol edilebilir. Model tuz ve parlatıcı göstergeleriyle, makine içerisindeki tuz ve parlatıcı durumunu takip etmenize imkân tanır.

Teknik Özellikler

 • Marka: Altus 
 • Model: AL 434 AS
 • Kullanım şekli: Solo 
 • Kapasite: 13 kişilik standart yemek takımı 
 • Ses seviyesi: 51 dB
 • Kontrol paneli: Manuel 
 • Kurutma Sistemi: Statik 
 • Program sayısı: 4 
 • Enerji sınıfı: E
 • Kurutma performansı: A
 • Ölçüler: 85 x 60 x 60 cm (Y x G x D) 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AL 434 AS
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
SOLO
Toplam Kapasite (kişi Sayısı)
13 KİŞİ
Program Sayısı
4
Motor Tipi
YOK
Gürültü Düzeyi (db)
51 DB
Enerji Sınıfı
E
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
262 KWH
Su Tüketimi (lt)
12.5 LT
Desi
70
Çocuk Kilidi
YOK
Ana Renk
GÜMÜŞ
Renk
GÜMÜŞ
Garanti Süresi
36
Sub Kategori
TDA
Marka
ALTUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok