Regal BM 310 A++ 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kullanışlı Zaman Erteleme Özelliği

Regal BM 310, zaman erteleme özelliği sayesinde gün içinde istediğiniz saatte bulaşık yıkamanıza imkân tanır. Ürün, seçtiğiniz programı, istediğiniz saate erteleme fonksiyonu ile siz evde olmasanız da bulaşıklarınızı pırıl pırıl yapar.

Regal Bütçenizi Düşünür

Kullanıcılara sunduğu inovatif çözümler ile dikkat çeken Regal, BM 310 modeli aracılığıyla bütçenizi düşündüğünü bir kez daha kanıtlar. Modelde yer alan zaman erteleme özelliği, elektrik maliyetinin daha düşük olduğu saatlerde bulaşık yıkanmasını sağlar.

Katlanır Raflar ile Ergonomik Yıkama Deneyimi

Bulaşık makinesindeki katlanır raflar, farklı şekil ve boyutlardaki bulaşıklarınızı yerleştirmeniz için idealdir. Yıkama sırasında bulaşıklarınızın birbirinden zarar görmesini engelleyen raf yapısının yanı sıra tencere ve tavalarınızı yerleştirebileceğiniz üst sepet de ergonomik yıkama deneyimini destekler.

Üç Farklı Yıkama Programı

Regal bulaşık makinesinde üç farklı yıkama programı bulunur. Bulaşıklarınızı tercihinize göre “Yoğun 65°C”, “Süper 50’ 65°C” ve “Eco 50°C” programlarında yıkayabilirsiniz.

12 Kişilik Yemek Takımı Kapasitesi

Model, 12 kişilik yemek takımını tek seferde yıkayacak kapasitede tasarlanmıştır. Aileniz ve sevdikleriniz ile yediğiniz kalabalık yemeklerde yardımınıza koşan bulaşık makinesi, kullanıcılardan tam not alır.

İşlevsel Kontrol ve Programlar

Bulaşık makinesinde Knob program seçim tipi tercih edilir. Tuz ve parlatıcı göstergesini de bünyesinde barındıran model, hem yıkama öncesinde hem de yıkama sırasında kontrolün tamamen sizde olmasını mümkün kılar.

Sepetler ve Aksesuarlar

Regal BM 310 üç programlı bulaşık makinesinde metal filtre, tek parça çatal kaşık sepeti ve ayarlanabilir fincan rafları vardır. Üründe ayrıca ikişer adet fincan raf düzeneği ve katlanır telli alt sepet yer alır.

Gelişmiş Performans

Bulaşık makinesi 52 dBA ses seviyesi ile çalışır. Yılda 258 kWh elektrik sarfiyatı yapan ürün, E enerji sınıfındadır. Bunlara ek olarak BM 310, yıkama başına 12 litre su kullanır. 

Teknik Özellikler

 • Enerji sınıfı: E
 • Renk: Beyaz
 • Boyutlar: 85 x 59,8 x 59,8 (Y x G x D) cm
 • Program sayısı: 3 (Yoğun 65°C, Süper 50’ 65°C ve Eco 50°C)
 • Kurutma sistemi: Mini aktif
 • Metal filtre: Var
 • Yıkama başına su sarfiyatı: 12 lt
 • Alt sepet katlanır teller: 2 adet
 • Program seçim tipi: Knob
 • Ses seviyesi: 52 dB
 • Yıllık enerji sarfiyatı: 258 kWh
 • Ayarlanabilir fincan rafları: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Program Sayısı
3
Enerji Sınıfı
E

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.