Altus AL 362 313 L No-Frost Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yiyeceklerinizi İlk Günkü Tazeliğinde Koruyan No-Frost Teknolojisi

Yiyeceklerinizin tazeliğini uzun süre koruyan No-Frost teknolojisine sahiptir. Yiyeceklerinizi karlanma, buzlanma ya da terleme olmadan uzun süre muhafaza edebilirsiniz. No-Frost buzdolabında buz eritme olarak da bilinen defrost işlemi otomatik olarak yapılır.

Sağlıklı Saklama Koşulları

Çift kapılı olarak tasarlanan AL 362 buzdolabı hem dondurucu hem de soğutucu bölümlerinde gıdalarınızı optimum saklama koşullarında muhafaza eder.  Modelin soğutucu bölümlerinde sebze meyvelerin taze kalmasını sağlayan sebzelik ve yumurtaların güvenli biçimde depolanmasını destekleyen yumurtalık bölmeleri mevcuttur.


Sıcaklık Sensörleriyle İdeal Sıcaklık Deneyimi

İleri Altus teknolojisiyle geliştirilen buzdolabının dondurucu ve soğutucu bölmeleri, ürünün içerisindeki sıcaklığı algılayan ve sabit kalmasını sağlayan sensörlerle donatılır. Modeli içeriden ve dışarıdan destekleyen sensörler sayesinde buzdolabınızın performansı yiyeceklerinizin tazeliği uzun süre korunur.

Geniş İç Hacim

Ürün 240 lt soğutucu ve 73 lt dondurucu hacmi olmak üzere toplamda brüt 313 litrelik iç hacme sahiptir. Model ailenizin temel gıda ihtiyaçlarını problemsiz biçimde depolayabilir.

Sade Tasarım

Beyaz rengin naif ve sade yapısını yansıtan AL 362, mutfaklarınızın mevcut dekorasyonuna zarif biçimde uyum sağlar. Standart buzdolabı ölçülerine sahip olan model, mutfaklarda buzdolabı için ayrılan yerlere kolaylıkla yerleştirilebilir.

İşlevsel Özellikler

Kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşımayı hedefleyen üründe kapı yönü çevirebilme ve kapı açık uyarısı gibi işlevsel detaylara yer verilir. Hızlı soğutma, tatil fonksiyonu, hızlı dondurma gibi fonksiyonlarla bir buzdolabıyla ilgili beklentileri sorunsuz biçimde karşılayan model günde iki kilogram buz yapabilir.  

Uzun Ömürlü Buzdolabı

Modelin üretiminin her aşamasında üst seviye kalitedeki malzemeler kullanılır. Altus güvencesiyle kullanıcıların beğenisine sunulan ürün uzun yıllar boyunca ilk günkü güçlü performansını sergilemeye devam eder.

Düşük Enerji Tüketimi

Model yıllık 276 kWh enerji tüketimiyle bütçe dostu bir yaklaşım sergiler. Buzdolabının daha az enerji tüketmesi doğanın korunmasına da katkıda bulunur.

Teknik Özellikler

  • Ürün tipi: İki kapılı No-Frost 
  • Brüt hacim: 313 lt  
  • Tatil modu: Var  
  • Hızlı soğutma modu: Var  
  • Hızlı dondurma modu: Var 
  • Kapı yönü değiştirme: Var  
  • Sebzelik: Var  
  • Günlük buz yapma kapasitesi: 2 kg 
  • Kapı açık alarmı: Var 
  • Boyut: 172 x 59,5 x 65,5 (Y x G x D) cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AL 362
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
ÇİFT KAPILI
Hacim (lt)
313 LT
Dondurucu Özelliği
NO FROST
Enerji Sınıfı
F
Günlük Dondurma Kapasitesi (kg)
2 KG
Dondurucu Bölme Kapasitesi (lt)
73 LT
Soğutucu Bölme Kapasitesi (lt)
240 LT
Desi
350
Gürültü Düzeyi (db)
38
Kapı Sayısı
2
Hızlı Soğutma
YOK
Hızlı Dondurma
YOK
Kontrol Paneli
MEKANİK
Genişlik (cm)
59.5 CM
Derinlik (cm)
60 CM
Yükseklik (cm)
174 CM
Ağırlık (gr)
90 KG
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
3 YIL
Sub Kategori
TDA
Marka
ALTUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok