Altus AL 376 EIY Inox A+ Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Gelişmiş Soğutma ile Yüksek Performans

Altus çift kapılı No-Frost buzdolabı, üstün dondurma ve soğutma özellikleri sayesinde en güçlü performansı sağlar. Tüm gıdaları her koşulda taze tutmayı başaran buzdolabı, işlevsel özellikleri ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar.


Etkili Dondurma

Özel olarak tasarlanan Altus buzdolabı, geniş bir iç hacme ve dondurucu bölmesine sahiptir. En hızlı dondurma işlemine imkan sağlayan bölmesi, içine koyduğunuz yiyecekleri çok kısa sürelerde dondurur.

Ergonomik Yapı

Altus çift kapılı buzdolabı, LED ekrana sahiptir. Tasarımında bulunan bu işlevsel ekran sayesinde ister dondurucu ister soğutucu bölmedeki ısı değerlerini anında kontrol edebilir ve istediğiniz ısı ayarını yapabilirsiniz. Ayrıca belirlediğiniz ısı değerinde bir düşüş yaşanırsa otomatik uyarı veren bir sisteme sahiptir.

Kolay Temizleme Ayrıcalığı

Oldukça ergonomik bir tasarıma sahip Altus No-Frost buzdolabı, özel aydınlatması sayesinde içerisinde oluşan lekeleri rahatlıkla görmenizi sağlar. Ayrıca leke ve parmak izlerini bırakmayan inox yüzey, kolay ve pratik temizlik deneyimi yaşatır.

Gelişmiş Özellikler

Altus çift kapılı No-Frost buzdolabı, sahip olduğu 620 litrelik hacmi ile her türlü gıdayı sıkıştırmadan saklamanıza imkan verir.

Kolay Buz Eritme

No-Frost soğutma teknolojisine sahip Altus ınox buzdolabı, ekstra bir efor harcamanıza gerek kalmadan kendi kendine buzları eritir. Üstün performans ile oldukça sessiz bir şekilde çalışan buzdolabı, 43 desibel ses seviyesine sahiptir.

Gıdaya Özel Bölmeler

Altus çift kapılı No-Frost buzdolabı, 0 derecede çalışan özel gıda bölmesi sayesinde oldukça hızlı bozulabilen kahvaltılık, et ve süt ürünleri gibi yiyeceklerin tazeliğini uzun süre korur.

Yüksek Enerji Verimliliği

Yıllık enerji sarfiyatı yalnızca 458 kWh olan Altus çift kapılı buzdolabı, harika bir enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Dayanıklı ve kaliteli malzemeler ile üretilen buzdolabı, uzun ömürlü kullanım sağlar.

Teknik Özellikler

  • Toplam Kapasite: 465 lt
  • Ses Seviyesi (dBA): 43
  • Buzluk Kapasite: 93 lt
  • Enerji Sınıfı: A+
  • Genişlik: 70 Cm
  • Yükseklik: 185 Cm
  • Derinlik: 64 Cm
  • No-Frost: Var
  • Ürün Tipi: Çift Kapılı
  • Marka: Altus

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.