Altus AL 376 EIY Inox A+ Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Altus AL 376 EIY Inox A+ Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Gelişmiş Soğutma ile Yüksek Performans

Altus çift kapılı No-Frost buzdolabı, üstün dondurma ve soğutma özellikleri sayesinde en güçlü performansı sağlar. Tüm gıdaları her koşulda taze tutmayı başaran buzdolabı, işlevsel özellikleri ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar.


Etkili Dondurma

Özel olarak tasarlanan Altus buzdolabı, geniş bir iç hacme ve dondurucu bölmesine sahiptir. En hızlı dondurma işlemine imkan sağlayan bölmesi, içine koyduğunuz yiyecekleri çok kısa sürelerde dondurur.

Ergonomik Yapı

Altus çift kapılı buzdolabı, LED ekrana sahiptir. Tasarımında bulunan bu işlevsel ekran sayesinde ister dondurucu ister soğutucu bölmedeki ısı değerlerini anında kontrol edebilir ve istediğiniz ısı ayarını yapabilirsiniz. Ayrıca belirlediğiniz ısı değerinde bir düşüş yaşanırsa otomatik uyarı veren bir sisteme sahiptir.

Kolay Temizleme Ayrıcalığı

Oldukça ergonomik bir tasarıma sahip Altus No-Frost buzdolabı, özel aydınlatması sayesinde içerisinde oluşan lekeleri rahatlıkla görmenizi sağlar. Ayrıca leke ve parmak izlerini bırakmayan inox yüzey, kolay ve pratik temizlik deneyimi yaşatır.

Gelişmiş Özellikler

Altus çift kapılı No-Frost buzdolabı, sahip olduğu 620 litrelik hacmi ile her türlü gıdayı sıkıştırmadan saklamanıza imkan verir.

Kolay Buz Eritme

No-Frost soğutma teknolojisine sahip Altus ınox buzdolabı, ekstra bir efor harcamanıza gerek kalmadan kendi kendine buzları eritir. Üstün performans ile oldukça sessiz bir şekilde çalışan buzdolabı, 43 desibel ses seviyesine sahiptir.

Gıdaya Özel Bölmeler

Altus çift kapılı No-Frost buzdolabı, 0 derecede çalışan özel gıda bölmesi sayesinde oldukça hızlı bozulabilen kahvaltılık, et ve süt ürünleri gibi yiyeceklerin tazeliğini uzun süre korur.

Yüksek Enerji Verimliliği

Yıllık enerji sarfiyatı yalnızca 458 kWh olan Altus çift kapılı buzdolabı, harika bir enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Dayanıklı ve kaliteli malzemeler ile üretilen buzdolabı, uzun ömürlü kullanım sağlar.

Teknik Özellikler

  • Toplam Kapasite: 465 lt
  • Ses Seviyesi (dBA): 43
  • Buzluk Kapasite: 93 lt
  • Enerji Sınıfı: A+
  • Genişlik: 70 Cm
  • Yükseklik: 185 Cm
  • Derinlik: 64 Cm
  • No-Frost: Var
  • Ürün Tipi: Çift Kapılı
  • Marka: Altus

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AL 376 EIY
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
ÇİFT KAPILI
Hacim (lt)
620 LT
Dondurucu Özelliği
NO FROST
Enerji Sınıfı
F
Günlük Dondurma Kapasitesi (kg)
2 KG
Dondurucu Bölme Kapasitesi (lt)
139 LT
Soğutucu Bölme Kapasitesi (lt)
481 LT
Desi
350
Gürültü Düzeyi (db)
43 DB
Kapı Sayısı
2
Hızlı Soğutma
YOK
Hızlı Dondurma
YOK
Kontrol Paneli
DİJİTAL
Genişlik (cm)
84 CM
Derinlik (cm)
75 CM
Yükseklik (cm)
182 CM
Ağırlık (gr)
90 KG
Ana Renk
INOX
Renk
INOX
Garanti Süresi
3 YIL
Sub Kategori
TDA
Marka
ALTUS