Altus Al 380 X 508 Lt No Frost Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sıfır Derece Çekmecesi

Soğutucu kısmında yer alan ve sebzelerin hemen üstünde bulunan sıfır derece çekmecesi mandıra ve şarküteri ürünlerini ideal ısıda saklar. Bu sayede küflenme ve bozulmaların önüne geçebilirsiniz.

Pratik Buz Yapma Sistemi

Altus Al 380 X No Frost buzdolabının dondurucu bölmesinde yer alan buzmatik, son derece kolay bir şekilde buz yapma ayrıcalığı sunar. Bu özel aparat sayesinde dilediğiniz zaman buz yapabilir, hazırda buz bulundurabilir, kullanmayacağınızda ise çıkararak dondurucu haznesinin daha geniş olmasını sağlayabilirsiniz.

İdeal Kullanım Alanı

Net 126 litre dondurucu ve 382 litre soğutucu kapasitesi ile geniş bir alan sağlayan Altus Al 380 X No Frost buzdolabı hem kalabalık ailelere hem de toplu gıda alışverişi yapanlara hitap der.

Dijital Kontrol Ekranı

Altus Al 380 X No Frost buzdolabı, dondurucu bölmesinin kapağında yer alan dijital ekranlı dokunmatik panel ile kontrol edilir. Bu şık ve sade tasarım sayesinde soğutucu ve dondurucu ısılarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Avantajlı Çalışma Modları

Hızlı dondurma ve hızlı soğutma gibi daha az enerji tüketilmesine olanak tanıyan ve gıdaların kullanım ömrünü koruyan çalışma modları bulunur. Bu modlar aynı zamanda buzdolabının kullanım ömrünü de korur.

Düzenli Kullanım Sunan İç Tasarım

Sade cam raflı iç tasarımı ile kullanım için oldukça geniş bir alan sunan Altus Al 380 X No Frost buzdolabının soğutucu bölmesindeki rafları, gıdalarınızın boyutuna göre dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca soğutucu ve dondurucu bölmelerin kapaklarında da kullanışlı raflar bulunur.

Kullanım Konforu Sağlayan Çift Kapı

Dondurucu bölmesinin üst kısımda yer aldığı çift kapılı klasik tasarımı ile kolay bir kullanım süreci vadeden Altus Al 380 X No Frost buzdolabı, zarif görünümü ile de fark yaratır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ALTUS AL 380 X 508 LT NO FROST BUZDOLABI
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
ÇİFT KAPILI
Hacim (lt)
508
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
333
Desi
460
Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Kapı Sayısı
2
Sesli Uyarı
BELİRTİLMEMİŞ
Genişlik (cm)
74 CM
Derinlik (cm)
75.5
Yükseklik (cm)
186
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
36 AY
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ALTUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok