Altus AL 370 406 Lt No Frost Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çevre Dostu ve Verimli Yaklaşım

Ürün A+ enerji verimliliğiyle çalışıyor. Daha az tüketim yaparak buzdolabı çevre dostu bir yaklaşım sunarken bütçeyi de destekliyor.

Modern ve Zarif Tasarım

Altus buzdolabı sade tasarıma sahip olarak ortamın zarif atmosferine katkıda bulunuyor. Buzdolabının tatil modu, kapı yönü çevirebilme gibi özellikleriyle fonksiyonel kullanıcı deneyimi sağlıyor.

Yüksek Performans ile Gelen Sağlıklı Deneyim

Yiyecekleri daha uzun süreli olarak taze tutabilen Altus AL 370 buzdolabı yüksek teknolojisiyle yiyecekleri en doğru depolama olanağı ile saklıyor. Üründe sebze ve meyveler için sebze bölmesinin yanı sıra kahvaltılık, balık ve et gibi gıdalar için 0 derece bölmesine ve dondurulmuş ürünler için de No-Frost bölmelerine yer veriliyor.

Uzun Ömürlü

Ürünün üretiminde kullanılan malzemeler üstün kaliteye sahip olarak dikkat çekiyor. Buzdolabı dayanıklılığıyla uzun yıllar boyunca kullanım imkânı sunarak her zaman ilk günkü performansı gösteriyor.

Buz Çözme Problemi Tarih Oluyor

AL 370 buzdolabında No Frost olarak bilinen özel bir teknolojiden faydalanılıyor. No Frost özelliğiyle buz çözmeyi beklemenize gerek kalmıyor. Buzdolabıyla Defrost işlemi otomatik bir şekilde yapılıyor ve yiyeceklerde buzlanma veya karlanma yaşanmıyor.

En İdeal Saklama Alanı

Buzdolabı hem No Frost özelliğiyle hem de soğutucu bölümlerinde sıcaklığı ayarlayabildiğiniz ve değeri sabit tutan sensörlerle güçlendiriliyor. Ürünün hem içinden hem de dışından performansı yükselten sensörler sayesinde yiyecekler daha uzun süreli olarak taze kalıyor.

Geniş Depolama Kapasitesi

Ürün 465 litrelik hacmi sayesinde ailenin tüm gıda ihtiyaçlarında problemsiz depolama imkânı sunuyor. Ürünün dondurucu bölmesi 93 litre hacmiyle kışlık yiyecekleri saklamak için ideal ortamı sunuyor.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ALTUSAL 370 406 LT NO FROST BUZDOLABI
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
ÇİFT KAPILI
Hacim (lt)
200 - 400 L
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
360
Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Kapı Sayısı
2
Sesli Uyarı
BELİRTİLMEMİŞ
Genişlik (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Derinlik (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Yükseklik (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ALTUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok