Profilo BD3046WFUN 385 Lt Alttan Donduruculu Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

385 Lt Geniş İç Hacimli Buzdolabı

Geniş iç hacmi ile ailenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. 

Dondurucu Bölümüyle Kullanışlı

Dondurucu bölümü altta bulunduğu için kullanışlı ve pratik bir kullanım sağlar. 

Yükseklik Ayarı Yapmaya Destek Olan Cam Raflar

Buzdolabı içinde 3 tanesi çıkarılabilen toplamda 4 adet cam raf bulunur. Cam rafları istediğiniz yükseklik ayarına getirerek tencere, meyve ve diğer yiyecekleri rahatlıkla soğutabilirsiniz.

Extra Fresh Çekmecesi Avantajı

Extra fresh çekmecesi sebze ve meyvelerin daha uzun süre taze kalmasını sağlar. Ayrıca 3 adet şeffaf derin dondurucu çekmecesi ile üretilir. Yiyeceklerinizi çekmecelere bölerek daha düzenli saklama şansına sahip olursunuz.

LED Aydınlatma

Buzdolabının içinde bulunan LED ışıklar sayesinde tüm yiyecekleri rahatlıkla görebilirsiniz. Bu sayede aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Air Fresh Filtresi Sayesinde Daima Temiz Hava

Air fresh filtresi, buzdolabı içinde bulunan yiyecek kokularının birbirine karışmasına engel olur. Buzdolabının içinde her zaman temiz hava bulunmasını sağlar.

Multiairflow Teknolojisi ile Eşit Hava Dağılımı

Multiairflow teknolojisi, buzdolabının tüm bölümlerinde eşit hava dağılımına destek olur. Bu sayede tüm yiyecekler eşit olarak soğutulur.

Elektrik Kesintisinde 14 Saate Kadar Isı Koruma 

Elektrik kesintisi gibi beklenmeyen durumlarda buzdolabında bulunan yiyecekleri 14 saate kadar aynı ısıda korur. Yiyecek ve içeceklerin bozulmasını önleyen bu sistem sayesinde avantajlı bir buzdolabıdır.

Teknik Özellikler

  • Ölçüleri Y/G/D: 186x70x67 cm
  • Hacim: 385 Lt
  • Ses Seviyesi: 40 dB(A) re 1 pW
  • Dondurucu Bölümü: Alt
  • Enerji Verimlilik Sınıfı: F

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.