Profilo BD3055IFVN 483 Lt No-Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı ve Zahmetsiz No-Frost Teknolojisi

Yüksek donma derecesine sahip olan gıdaları hızlı bir şekilde dondurarak koruyan No-Frost teknolojisi buzlanmayı önleyen ileri bir teknolojiyle çalışır. Gelişmiş No-Frost teknolojisi sayesinde gıdaları çözdürmek için fazladan zaman harcamanıza gerek kalmaz.

LED Aydınlatma Panelleri

Profilo BD3055IF VN 483 Lt No-Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı, iç bölümü daha iyi görebilmeniz için optimum şekilde yerleştirilmiş LED panellere sahiptir. Aynı zamanda bu ideal aydınlatma buzdolabı tasarımının şık bir parçasıdır.

Kötü Kokulara Son: AirFresh Filtresi

Filtre değişimine gerek duymayan AirFresh Filtresi, buzdolabının içinde oluşan kötü kokuları hapsederek uzaklaştırır. Buzdolabını her açtığınızda taze ve ferah bir havayla karşılaşırsınız.

Ayarlanabilir Cam Raf Sistemi

Daha geniş ve daha kısa ya da uzun boylu yiyeceklerin saklanması için ayarlanabilir cam raf sistemine sahip olan buzdolabı, bu özelliğiyle iç alanı en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Minimum Ses Düzeyi

Sadece 40 dB ses seviyesi ile çalışan Profilo BD3055IF VN 483 Lt No-Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı, sessiz çalışma potansiyeliyle çevreye rahatsızlık vermez.

Geniş İç Hacim

375 lt soğutucu ve 108 lt dondurucu kapasitesiyle Profilo BD3055IF VN 483 Lt No-Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı, gıdalarınız için geniş bir iç hacme sahiptir.

Gıdalarınız İlk Günkü Tazeliğinde

Pratik bir şekilde ayarlanabilir nem kontrol mekanizmasına sahip Extra Fresh çekmeceler ile gıdalarınız ilk günkü tazeliğini korur. Tasarruf yapmanızı ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştirecek bu teknoloji, yiyeceklerin besin değerlerini uzun süre koruyarak güvenle tüketilmesine yardımcı olur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO BD3055IFVN 483 LT NO-FROST ALTTAN DONDURUCULU BUZDOLABI
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
ÇİFT KAPILI
Hacim (lt)
483 LT
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
326 KWH
Desi
347
Gürültü Düzeyi (db)
40
Kapı Sayısı
2
Sesli Uyarı
BELİRTİLMEMİŞ
Genişlik (cm)
70 CM
Derinlik (cm)
80 CM
Yükseklik (cm)
186 CM
Orıjınal Renk
INOX
Ana Renk
INOX
Renk
INOX
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok