Profilo CGA242X1TR 9 KG 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Daha Sessiz ve Daha Tasarruflu Çalışma

SilentPlus motor sayesinde çok daha sessiz çalışan Profilo çamaşır makinesi, hem daha tasarruflu yıkama yapar hem de daha uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Kullanıcı Dostu Dijital Kontrol Paneli

Dokunmatik kontrol paneli sayesinde çamaşırlarınız için programdan yıkama ısısına, devir sayısından ekstra fonksiyonlara kadar her tür ayarı kolaylıkla yapabilir, seçtiğiniz ayarları dijital ekran üzerinden takip edebilirsiniz.

Çalışan Makineye Çamaşır Ekleme Avantajı

Çamaşır makinesine koymayı unuttuğunuz çamaşırlarınız için makineyi durdurmanız, suyunu boşaltmasını beklemeniz gerekmez. “EkstraEkle” fonksiyonu sayesinde makineniz çalıştıktan sonra da içine çamaşır eklemeye devam edebilirsiniz.

Yeni Nesil Suda Bekletme Modu

Yeni nesil suda bekletme fonksiyonu ile çamaşırlarınızı çıkarabilirsiniz. Üstelik bu fonksiyon enerji tasarruflu bir çalışma sağlarken çamaşırlarınızın yıpranmasını da önler.

İnatçı Lekeler için Leke Uzmanı Opsiyonu

Profilo tarafından geliştirilen leke uzmanı opsiyonu, en inatçı 4 lekeden zahmetsizce kurtulmanızı sağlar. Sadece bir tuşa basarak hassas kumaşlı çamaşırlarınızı lekelerden arındırabilirsiniz.

Zamandan Tasarruf Sağlayan JetPlus Fonksiyonu

15 farklı program arasından çamaşırlarınız için en uygun olanı seçtikten sonra zamandan tasarruf sağlamak için “JetPlus” modunu aktif edebilirsiniz. Bu mod sayesinde çamaşırlarınız yüzde 65 daha kısa sürede yıkanır.

Bütçe Dostu Otomatik Yük Sensörü

Çamaşır makinesinin tamburunda yer alan otomatik yük sensörü sayesinde çamaşırların yıkanma süresi otomatik olarak belirlenir. Başka bir ifadeyle seçtiğiniz program, 3 saat 20 dakikada yıkama yapsa bile makine içindeki çamaşır miktarına göre bu süre 1 saat 40 dakikaya kadar düşebilir.

Dakikada 1200 Devir Sıkma Performansı

Maksimum saniyede 1200 devir sıkma yapabilen çamaşır makinesi sayesinde hassas olmayan çamaşırlarınız makineden neredeyse kuru gibi çıkar. Hassas çamaşırlarınız için de 400 veya 800 gibi daha düşük devir seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Kullanım Tipi: Solo
 • Program Sayısı: 15
 • Yıkama Kapasitesi: 9 kg
 • Yıkama Sesi: 48 dB
 • Maksimum Sıkma Devri: 1200 Devir
 • Tambur Hacmi: 63 lt
 • Enerji Sınıfı: C
 • Ağırlık: 67,856 kg
 • Sıkma Sesi: 72 dB
 • Yükseklik: 845 mm
 • Genişlik: 597 mm
 • Derinlik: 588 mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.