Vestel CMI 87202 WIFI 8 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Vestel CMI 87202 WIFI 8 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Tek Seferde 8 Kg Çamaşır Yıkama

Maksimum yıkama kapasitesi 8 kg olan Vestel CMI 87202, tek seferde çok miktarda çamaşırı yıkama avantajı sunarken geniş kazanı sayesinde çamaşırların deforme olmasını da önler.

Acil Çamaşırlar için Hızlı Yıkama

15 dakikalık hızlı yıkama opsiyonu bulunan Vestel CMI 87202 çamaşır makinesi, diğer yıkama programlarında da süreyi kısaltmanıza olanak tanır. Ayrıca enerji tasarrufu yapmak isterseniz çamaşırlarınızı klasik suda bekletme uygulaması ile uzun sürede yıkayan ECO yıkamayı tercih edebilirsiniz.

Ekstra Hijyen Sağlayan Buhar Fonksiyonu

Yıkama sonrası devreye giren ve çamaşırların daha hijyenik olmasını sağlayan buhar fonksiyonu, aynı zamanda çamaşırların daha yumuşak olmasına yardımcı olur. Bu fonksiyon, sudaki kireç nedeniyle sertleşen havlular başta olmak üzere pek çok çamaşırın daha yumuşak olmasını sağlar.

Çamaşırlara Zarar Vermeyen İnci Kazan

Pürüzsüzleştirilmiş, mikro delikli inci kazan tasarımı ie çamaşırların yıkama ve sıkma sırasında zarar görmesini önleyen Vestel CMI 87202 çamaşır makinesi, özellikle narin kumaşlara sahip giysiler için güvenli bir yıkama vadeder.

Yüksek Sıkma Devri ile Kolay Kuruma

Maksimum 1000 olan sıkma devri sayesinde çamaşırlardaki suyu büyük oranda gideren Vestel CMI 87202 çamaşır makinesi, ayrıca sıkma devri ayarı sayesinde kumaş hassasiyetine uygun sıkma yapar.

Inverter Motor Teknolojisi ile Tasarruflu Yıkama

Özel bir mıknatıs sistemi ile tamburu minimum enerji harcayarak döndüren inverter teknolojisi sayesinde daha az enerji harcayan Vestel CMI 87202 çamaşır makinesi, bu sistem ile daha uzun bir kullanım ömrü de sunar.

Her Kumaş Türüne Uygun Yıkama Programları

Pamuklu, narin, yünlü, ipek gibi pek çok kumaş türüne uygun su sıcaklığı, sıkma, devir gibi ayarları otomatik olarak sunan 15 yıkama programı vardır. Bu programlar sayesinde giysileriniz ve tekstil ürünleriniz mümkün olan en uygun program ile temizlenir.

Wi-Fi Teknolojisi ile Uzaktan Kontrol

Vestel CMI 87202 çamaşır makinesini, akıllı telefon veya tablet bilgisayara kuracağınız Vestel Evin Aklı Mobil uygulaması üzerinden kontrol edebilir, makinenin durumuna ilişkin bildirimler alabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
VESTEL CMI 87202 WIFI 8 KG 1000 DEVİR ÇAMAŞIR MAKİNESİ
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
SOLO
Yıkama Kapasitesi (kg)
8 KG
Tambur Hacmi (lt)
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
124
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
100 KWH
Gürültü Düzeyi (db)
73
Devir Hızı (rpm)
1000
Program Sayısı
15
Motor Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Ön Yıkama
BELİRTİLMEMİŞ
Kurutma Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Çocuk Kilidi
BELİRTİLMEMİŞ
Genişlik (cm)
59,7 CM
Derinlik (cm)
55,7 CM
Yükseklik (cm)
84,5 CM
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
36 AY
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
VESTEL
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok