Altus AL-610 Derin Dondurucu A+ 6 Çekmeceli

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

196 L Depolama Kapasitesi

Altus AL-610 A+ çekmeceli derin dondurucu, 196 L toplam depolama hacmi sayesinde meyveden sebzeye kadar birçok farklı yiyecek için saklama alanı sunar. Yiyeceklerin tazeliğini koruyarak kış hazırlıklarına yer sağlar.

İşlevsel Saklama Çözümleri

Altus AL-610 6 çekmeceli tasarımı ile kullanımı kolay bir derin dondurucu modelidir. 2 tanesi kapaklı olan çekmeceler, yiyeceklerin birbirine karışmadan, ayrı depolanmasına olanak tanır.

Hızlı ve Etkili Dondurma Performansı

Hızlı dondurma özelliğine sahip olan Altus AL-610, kısa sürede etkili soğutma performansı ile beğeninizi kazanır.

Statik Soğutma Sistemi

Statik soğutma sistemine sahip olan model içinde bulunan gaz sayesinde elektrik kesilse bile uzun süre yiyeceklerin taze kalmasını sağlar.

Mekana Uyumlu Tasarım

Tek kapılı olarak tasarlanan Altus AL-610 derin dondurucuyu kuracağınız alana göre şekillendirebilirsiniz. Kapı yönü değiştirilebilir olan ürünü, eşyaların yerleşimine göre uygun olan yere kurabilir, açılma açısını yönetebilirsiniz.

Açık Kapı Uyarı Alarmı

Yemek hazırlarken acele ile dondurucudan yiyecekleri alırken kapıyı açık bırakırsanız ürün sizi uyarır. Isı değişimini engellemek ve yiyecekleri korumak için sesli kapı açık alarmı devreye girer.

Günde 1 kg Buz Kapasitesi

Yaz günlerinde soğuk içecek tüketmekten hoşlanıyorsanız ya da insanlara hizmet eden bir işletmenin sahibi iseniz her gün buza ihtiyaç duyarsınız. Buzluk ve özel tepsisi bulunan AL-610, günde yaklaşık 1 kg ağırlığında buz üreterek ihtiyacınızı karşılar.

Şık ve Zarif Dizayn

Diğer beyaz eşyalarınızla uyumlu görünen Altus, şık tasarımıyla da dikkat çeker. 54x57.5x145.7 cm ölçüleri ile az yer kaplar ve yerden tasarruf sağlar.

Özellikler

  • Ürün: Altus AL-610 derin dondurucu
  • Kapasite: 4 (dondurucu) + 2 (kapaklı) çekmece, 196 L (toplam hacim)
  • Enerji: A+
  • Kontrol: Mekanik sensör
  • Soğutma: Statik sistem, hızlı dondurma
  • Buzluk: 1 kg (günde)
  • Alarm: Kapı açık
  • Tasarım: Kapı yönü çevirme, 54x57.5x145.7 cm (ölçüler)

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.