Delta DCF 280 L D/S Derin Dondurucu A+ 270L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


280 Litrelik Geniş İç Hacim

Derin dondurucunun 280 litrelik iç hacme sahip olması, tek seferde fazla miktarda gıda muhafaza etmenize imkân sağlar. Ürünün bu özelliği sayesinde yiyeceklerinizi her zaman taze tutabilir, sağlıklı tarifler hazırlayabilirsiniz. 


Düşük Enerji Tüketimi

A+ enerji sınıfında bulunan bu derin dondurucu, enerji tüketimini minimuma indirir ve ekonomik tasarruf sağlar. Yıllık enerji tüketimi 271 Kwh olan Delta DCF, enerji israfının önüne geçer. 

Çevre Dostu R600 Akışkanı

Ürünün tasarımında bulunan R600 soğutucu akışkanı, çevreye duyarlı gazlar arasında yer alır. Ozon tabakasına zarar vermeyen bu akışkan, elektrikli ev aletlerinin negatif etkilerini azaltarak derin dondurucuyu doğa dostu bir ürün haline getirir. 

Geniş Sıcaklık Aralığı

Yiyecekleri -25 dereceye kadar soğutabilen bu ürün, onları dilediğiniz sıcaklıkta muhafaza etmenize imkân sağlar. -15/-25 sıcaklık aralığından en uygun sıcaklığı seçebilir, yiyeceklerinizi her zaman taze tutabilirsiniz.

Ergonomik ve Kompakt Tasarım

Ürünün kompakt bir tasarıma sahip olması, kiler gibi dar alanlarda da kullanıma olanak sağlar. Geniş iç alanı ise gıdaları düzenli bir şekilde yerleştirerek aradıklarınızı kolayca bulmanıza yardımcı olur. 

Günlük 13 Kilogram Dondurma Kapasitesi

Günlük 13 kilograma kadar dondurma kapasitesi olan bu derin dondurucu, çok sayıda yiyeceği kolayca dondurur ve kalabalık grupları kolaylıkla ağırlamanıza yardımcı olur. Delta DCF derin dondurucu, kalabalık nüfuslu evler için de uygun bir üründür.

Yalın ve Sade Görünüm

Ürünün sade bir tasarıma sahip olması, mutfağınıza uyum sağlar ve şık bir görüntü oluşturur.

Fonksiyonel İç Aydınlatma

Ürünün iç aydınlatması, karanlıkta gıdaları rahatça görerek ihtiyacınız olanları seçmenize imkân tanır.

Teknik Özellikler

  • İç Hacim: 280 L
  • Yükseklik: 94,5 cm
  • Genişlik: 98,4 cm
  • Derinlik:69,5 cm
  • Ses Seviyesi: 43 dB
  • Çalışma Aralığı: -15/-25 C

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.