Profilo DF1024WFVV Solo Derin Dondurucu

​​Yepyeni beyaz eşyanızın güvenle kurulması ve garanti şartlarının geçerli olması için, kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır.

İrtibat numarası: ​ 0232 307 0456‘dır.

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Her Evin Hayali

Her evin ihtiyacını karşılayan 6 çekmeceli derin dondurucuda et, balık, tavuk, mevsimi geçmiş meyve ve sebzeleri saklayabilirsiniz. Şoklayarak donduracağınız gıdalar tazeliğini korur ve istediğiniz zaman çözdürüp tüketebilirsiniz.

Geniş İç Hacim

6 tane çekmeceden oluşan dondurucu, 192 litre kapasiteye sahiptir. Bu sayede istediğiniz kadar gıdayı tatları ve kokuları birbirine karışmadan ilk alındığı günkü tazeliğini koruyarak  muhafaza edebilirsiniz.

Enerji Tasarruflu

A+ enerji seviyesine sahip derin dondurucu 233 kWh yıllık enerji tüketimi sağlar. Mevsimine göre uygun fiyatlı ürünleri alıp fiyatları arttığı zaman tüketerek tasarruf edebilirsiniz. Düşük enerji tüketimi sayesinde de elektrik faturasındaki farkı görebilirsiniz.

Düşük Ses Seviyesi

40 dBa ses seviyesi sayesinde sizi rahatsız etmeden çalışan derin dondurucu, sessiz çalışma prensibi düşünülerek üretilir. Bu sayede bulunduğu ortamda ses kirliliği yaparak rahatsızlık vermez.

Yer Kaplamayan Güzellik

Evinizde herhangi bir yere yerleştirebileceğiniz derin dondurucu 60 cm genişlik, 146 cm yükseklik ve 65 cm derinliğindeki ebatları sayesinde fazla yer kaplamaz. Bir yandan fazla yer kaplamaz iken bir yandan da evinize şıklık katar.

Şok Dondurucu Özellik

Şok dondurucu özelliğe sahip derin dondurucu sayesinde gıdalar besin değerlerini kaybetmeden hızlıca donar. Besin değeri yüksek gıdaları en lezzetli halinde tüketmeye yardımcı olur.

Uzun Ömürlü

Derin dondurucu üretilirken kullanılan malzemelerin kalitesi sayesinde uzun yıllar aynı performansta kullanım sağlar. Uzun ömürlü olması sayesinde aile bütçenizi de korur.

Kolay Temizlik

Oldukça kolay bir temizliği olan derin dondurucuyu ıslak bir bezle silerek temizleyebilirsiniz. 6 adet çekmecesi olması sayesinde kirlenen gözleri ayrı olarak temizleyebilirsiniz.

Özellikler 

  • Model : DF1024WFVV
  • Dondurma Kapasitesi : 182 L
  • Dondurucu Tipi : Dikey
  • Yıllık Enerji Tüketimi : 244 kWh
  • Boyut : 146x60x65 cm
  • Enerji Sınıfı : A+
  • Ses Seviyesi : 42 dBa

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DF1024WFVV
Üretim Yeri
Türkiye
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Ürün Tipi
SOLO
Dondurucu Tipi
ÇEKMECELİ
Dondurucu Özelliği
LOW FROST
İç Hacim (lt)
182 LT
Kapı Sayısı
1
Çekmece Sayısı
6
Enerji Sınıfı
F
Kontrol Paneli
ANALOG
Günlük Dondurma Kapasitesi (kg)
15 KG
Kullanım Şekli
DİKEY
Yükseklik (cm)
146 CM
Genişlik (cm)
60 CM
Derinlik (cm)
65 CM
Dijital Ekran
YOK
Sesli Uyarı
YOK
Hızlı Dondurma
YOK
Garanti Süresi
YOK
Kurulum Gereksinimi
YOK
Ücretsiz Kurulum
YOK
Desi
189
Sub Kategori
TDA
Marka
PROFİLO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok