Profilo DF6024W3VV Sandık Tipi Dondurucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Profilo DF6024W3VV Sandık Tipi Dondurucu

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Çıkarılabilir Paravan Tasarımı

Dondurucu bölmesinde yer alan hareketli paravan, gıdaları kategorize etme isteyen kullanıcılara kolaylık sunar. Tek bir hareket ile çıkarabileceğiniz paravanı aynı şekilde kolayca yerine yerleştirebilirsiniz.

DeFrost Suyu Toplama Tepsisi

Düzenli olarak yapılması önerilen DeFrost işlemi sırasında çözünen buzlardan kaynaklanan suyu toplamak için, dondurucunun paravanını su toplama tepsisi olarak da kullanabilir, daha pratik bir çözdürme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ekstra Geniş Dondurucu Bölmesi

Net 250 litrelik bir dondurma alanı bulunan Profilo DF6024W3VV sandık tipi dondurucu paravan ile ayrılabilen bu alanı dilediğiniz gibi kullanma olanağı tanır. Hem büyük gıdaların hem de çok miktardaki gıdanın muhafazası için ideal olan bu geniş kapasite, aynı zamanda kalabalık aileler için de idealdir.

Hafif Dondurucu Kapağı

Hafifletilmiş yeni nesil bir kapağa sahip olan Profilo DF6024W3VV sandık tipi dondurucu, hemen herkes için konforlu bir kullanım sağlar. Kullanıcıların tek el ile açıp kapatabileceği kadar hafif olan bu kapak aynı zamanda dondurucunun kilitlenmesi için uygun mekanizmaya da sahiptir.

Elektrik Kesintisinde Gıda Saklama

Elektrik kesintisi ve arıza durumlarında içindeki gıdaları 75 saate kadar koruyan Profilo DF6024W3VV sandık tipi dondurucu, sakladığınız gıdaların çözünerek bozulmasını engeller. Derin dondurucular arasında oldukça uzun olan bu 75 saat, elektrik kesintisinin veya arızanın giderilmesi için zaman kazandırır.

LED Aydınlatma Sistemi

Profilo DF6024W3VV sandık tipi dondurucu sahip olduğu LED aydınlatma ile dondurucunun içindeki tüm gıdaları net olarak görebilmenizi sağlar. Üst kapak açıldığında aktif olan söz konusu LED aydınlatma, dondurucuyu karanlıkta da kullanmanıza yardımcı olur.

Yüksek Gıda Dondurma Kapasitesi

24 saatte toplam 12 kg gıdayı dondurma özelliğine sahiptir. Bu mekanizma, toplu alışverişler ve mevsimsel hazırlıklarda gıdaların kullanım ömrü dolmadan hızlı bir şekilde donmasını sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO DF6024W3VV SANDIK TİPİ DONDURUCU
Üretim Yeri
Türkiye
Ana Renk
BEYAZ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Ürün Tipi
SOLO
Dondurucu Tipi
SANDIK TİPİ
İç Hacim (lt)
250 LT
Kapı Sayısı
1
Çekmece Sayısı
YOK
Günlük Dondurma Kapasitesi (kg)
12
Yükseklik (cm)
85 CM
Genişlik (cm)
111.5 CM
Derinlik (cm)
69.5 CM
Sesli Uyarı
BELİRTİLMEMİŞ
Hızlı Dondurma
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
3 YIL
Ücretsiz Kurulum
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
217
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok