Uğur UED 360 D/S A+ Derin Dondurucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Enerji Performansı

Uğur derin dondurucu, A+ enerji seviyesi sayesinde bir gün boyunca yalnızca 0,70 kWh enerji harcar. Bütçe dostu olmasının yanı sıra, doğaya da saygılıdır.

Farklı İhtiyaçlara Uygun

Uğur sandık tipi derin dondurucu, 3 farklı işleve sahiptir. Farklı yiyecekleri saklamak için sıfır derece chiller özelliğini, dondurucu ya da soğutucu özelliğini tercih edebilirsiniz. Dondurma özelliği sayesinde yiyecekleriniz aylar boyu koruma altında kalır.

Dilediğiniz Soğukluk Derecesi

Aşamalı sıcaklık ayarı sayesinde, derin dondurucuda istediğiniz soğukluğa ulaşabilirsiniz. Farklı gıdalar için farklı soğukluk ayarı belirleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Uğur derin dondurucu ile yiyecekleriniz her zaman ideal sıcaklıkta ve uzun süre tüketime hazır halde kalır.

Doğa Dostu Tasarım

R600A çevre dostu gaz teknolojisi ile çalışan Uğur derin dondurucu, ozon tabakasına zarar vermez. Ayrıca uluslararası çevre regülasyonları ile uyumlu çalışır.

Yüksek Isı Alarmı

Uğur derin dondurucu, yüksek ısı alarmı  sayesinde yaşanan ani ısı yükselişinden hemen haberdar olmanızı sağlar. Herhangi bir ısı artışında kırmızı ışığı ile uyararak önlem almanıza yardımcı olur.

Otomatik Aydınlatma

Kapısı açıldığı andan itibaren otomatik olarak yanan dolap içi aydınlatma ışığı sayesinde ihtiyaçlarınızı en rahat biçimde, en karanlık anlarda bile karşılayabilirsiniz.

Geniş İç Hacim

Geniş iç depolama alanı sayesinde pek çok yiyeceğinizi güvenle ve rahatça saklamanıza imkan verir.

Anında Dondurur

Hızlı şoklama fonksiyonu ile gıdalarınızı hızlı bir şekilde dondurabilirsiniz. Bu sayede yiyecekleriniz herhangi bir bozulmaya uğramadan uzun süreler boyunca korunur.

Teknik Özellikler

  • Genişlik: 98,4 cm
  • Yükseklik: 89,5 cm
  • Soğutma Sistemi: Statik
  • Derinlik: 69,5 cm
  • Soğutucu Gaz: R600a
  • Ağırlık: 49 kg
  • Çalışma Sıcaklığı - Dondurucu: -15 / -25
  • Aydınlatma: Led
  • Çalışma Sıcaklığı - Sıfır Derece: -2 / +3
  • Enerji Tüketimi: 277,81 kwh/Yıl

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.