Uğur UED 380 A++ Derin Dondurucu (Montaj Dahil)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Geniş İç Hacim

%25’e varan ekstra iç hacim avantajı sağlayan bu ürün, 323 litrelik hacmi ile tek seferde fazla miktarda yiyeceği dondurur. Ürünün geniş hacmi sayesinde dilediğiniz miktarda yiyeceği kolayca dondurarak yiyeceklerinizi her daim taze tutabilir, sevdikleriniz için sağlıklı tarifler hazırlayabilirsiniz.

İnce Duvarlar ve Kompakt Tasarım

Ürünün kompakt tasarımı, dar alanlarda dahi kullanımı mümkün kılar ve mutfak alanından tasarruf etmenize yardımcı olur. 80 mm inceliğindeki duvarları ise iç hacmi artırarak daha fazla yiyecek muhafaza etmenize olanak sağlar.

Uzun Kullanım Ömrü

Sağlam gövde tasarımı sayesinde darbelere karşı dayanıklı olan bu derin dondurucu, ilk günkü performansını devam ettirerek uzun yıllar kullanım imkânı sunar. Ürünün bu avantajı, uzun vadede ekonomik anlamda tasarruf etmenize de yardımcı olur.

Düşük Ses Seviyesi

38 dB ses aralığında çalışan UED 380 derin dondurucu, çalışırken gürültü yapmaz ve sessiz bir ortam sağlar.

Kademeli Sıcaklık Ayarı

Ürünün kademeli sıcak ayarı sayesinde sıcaklık derecesini dilediğiniz şekilde ayarlayabilir, yiyeceklerin donma seviyesini ve soğukluğunu kontrol altında tutabilirsiniz.

Yüksek Isı Alarmı

Bu alarm, beklenmedik bir ısı yükselişinde kırmızı ışıkla sizi anında uyararak olası kazaların önüne geçer ve güvenliğinizi sağlar.

41 Saat Koruma Özelliği

UED 380 derin dondurucu, elektrikler olmadığında da 41 saate kadar ısısını koruyarak yiyeceklerin bozulmasını önler. Bu özellik, ani elektrik kesintilerinde bile yiyeceklerinizin her zaman taze kalmasına imkân verir.

Çevre Dostu R600 Gazı

Ürünün tasarımında bulunan R600 gazı, uluslararası çevre regülasyonuna uygundur ve doğaya zarar vermez. Dondurucunun çalışırken minimum enerji harcaması ise enerji israfının önüne geçer.

Teknik Özellikler

  • Günlük Dondurma Kapasitesi: 25 kg
  • Net Hacim: 323 lt
  • Ağırlık: 61 kg
  • Derinlik: 70 cm
  • Genişlik: 128.4 cm
  • Yükseklik: 89.5 cm
  • Garanti : 7 Yıl

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.