Uğur UED 5175 DTK Derin Dondurucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Geniş İç Hacmi Sayesinde Rahat Kullanım

153 litre net iç hacme sahip Uğur derin dondurucu, mutfaktaki en yakın yardımcınız olur. Gıdalarınızı rahatça saklamanıza imkan tanıyarak, ihtiyaçlarınıza mükemmel bir çözüm sunar.

Kullanışlı Çekmeceli Tasarımıyla Konforu Yakalayın

Uğur derin dondurucu, 5 çekmeceli tasarımıyla konforlu bir kullanım imkanı yaratır. Yiyecek ve içeceklerinizi hem temiz hem de düzenli bir şekilde saklamanıza olanak sağlar. Alandan tasarruf ederek, mutfağınızda yer açabilirsiniz. 

Elektrik Kesintisine Karşı Uzun Süreli Koruma

Artık ani elektrik kesintilerini dert etmenize gerek yok. Çünkü Uğur derin dondurucu, elektrik kesintilerine karşı gıdalarınızı 17 saate kadar bozulmadan korur.  


Sessiz Çalışma Performansı Sayesinde Varlığını Unutturur

Sessiz çalışma performansı ile size rahatsızlık vermeden çalışır. 41 dB ses seviyesi sayesinde varlığını unutturarak size huzurlu bir ayrıcalık sunar.

Kademeli Soğutma Ayarı ile İdeal Saklama

İçerisinde yer alan kademeli soğutma ayarı ile dondurucuyu istediğiniz kademeye getirerek kullanabilirsiniz. Böylece içerisine koyduğunuz ürünlere göre en ideal derecede koruma sağlayarak taptaze bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Düşük Enerji Tüketimi ile Enerji Tasarrufunu Destekler

Düşük enerji kullanımı ile çalışır. Yılda harcadığı 185 kwh enerji tüketimi ile bütçe dostu olurken çevreye karşı da duyarlılık gösterir.

Çevreci Dostu Derin Dondurucu

Doğa dostu duruşuyla kullanıcılardan tam not almayı başarmış durumda. Çevre dostu R600A soğutucu gaz ile çalışan ürün, ozon tabakasına zarar vermez. Uluslararası çevre regülasyonları ile uyumlu olan derin dondurucu hem sizi hem de geleceğinizi düşünür. 

Dayanıklı Yapısıyla Uzun Yıllar Sizinle Olmaya Aday

Üstün teknoloji ve kaliteli malzemeden üretilen Uğur derin dondurucu, uzun yıllar sizinle birlikte olur. Darbelere ve çarpmalara karşı dayanıklı yapısıyla, uzun ömürlü bir kullanım vadederek güven verir.

Teknik Özellikler

  • Enerji Sınıfı: E
  • Boyutlar: 142,8 x 55 x 57,2 (Y x G x D) cm
  • Yıllık Enerji Tüketimi: 185,14 kWh
  • Çekmece Sayısı: 5 adet
  • Dondurucu Sıcaklık Aralığı: -18°C-25°C
  • Soğutucu Gaz Türü: R600A
  • Net Hacim: 153 lt
  • Kapı Yönü Değiştirme: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.