Uğur UED 7245 DTK A++ Derin Dondurucu (Montaj Dahil)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Dokunmatik Dijital Termometre

Dokunmatik dijital termometre, dondurucunun soğukluğunu dilediğiniz şekilde artırıp azaltmaya yardımcı olarak kolay kullanım imkânı sağlar. Dereceyi dijital ekran üzerinden takip ederek yiyecekleriniz için en doğru sıcaklığı tercih edebilirsiniz.

12 Saat Isı Koruma Özelliği

Ürünün 12 saate kadar ısı koruma fonksiyonu, elektrik kesintilerinde de yiyeceklerinizi soğuk tutarak bozulmalarını önler.

Geniş Hacim Avantajı

245 litrelik iç hacme sahip olan bu ürün, tek seferde çok miktarda gıdayı muhafaza etmeye olanak sağlar ve yemeklerinizi her daim taze yiyeceklerle yapmanızı mümkün kılar.

Doğa Dostu R600 Gazı

Tasarımında doğa dostu R600 gazı bulunduran UED 7245 derin dondurucu, ekolojik dengenin korunmasına yardımcı olur. Uluslararası çevre regülasyonlarına uygun olan R600, ozon tabakasına zarar vermeyen gazlar arasındadır.

Enerji Tasarrufu İmkânı

Bu ürün A++ enerji sınıfında bulunmaktadır ve çalışırken elektrik tüketimini en az seviyede tutar. Bu avantajı sayesinde enerji tasarrufu sağlayan 7245 derin dondurucu, ekonomik anlamda da kullanıcı dostu bir üründür.

Ergonomik Dikey Tasarım

Dondurucunun dikey bir tasarıma sahip olması, kullanım kolaylığı sağlamasının yanı sıra mutfağınızda oldukça az yer kaplar. 60 cm genişliğe sahip bu ürünü dar alanlarda rahatça kullanabilir, mutfak alanından tasarruf edebilirsiniz.

7 Çekmeceli Fonksiyonel İç Tasarım

Sahip olduğu 7 çekmece sayesinde gıdalarınızı düzenli bir şekilde muhafaza etmenize imkân sağlayan bu ürün, konforlu ve pratik bir kullanım sağlar.

Sade ve Şık Görünüm

Bu derin dondurucu, sade görünümü sayesinde evinize kolayca uyum sağlar ve şık bir görüntü elde etmenize olanak verir.

Teknik Özellikler

  • Genişlik: 60 cm
  • Dondurucu Tipi: Dikey
  • Enerji Sınıfı: A++
  • Çekmece Sayısı: 7
  • Yükseklik: 171 cm
  • Ağırlık: 59 kg
  • Soğutma Sistemi: Statik
  • Brüt Hacim: 245 lt
  • Derinlik: 60 cm
  • Garanti : 7 Yıl

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.