Altus AL 555 G Ocaklı Fırın 65 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İşlevsel ve Ergonomik Tasarım

Dört gözlü LPG’li ocak ve fırını tek bir tasarımda birleştiren bu ürün, mutfakta tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak lezzetli tarifleri kısa sürede pişirmenize yardımcı olur. Böylece kalabalık grupları evinizde rahatlıkla ağırlayabilir, tek seferde birden fazla tarif hazırlayabilirsiniz.

Dört Farklı Ocak Gözü Seçeneği

Ön bölümde büyük ve küçük, arka bölümde ise orta boy ocak gözleri bulunduran set üstü ocak, tüm pişirme kaplarınız için uygun boyutlara sahiptir. Pişirme kabının büyüklüğüne göre en uygun gözü seçebilir, yemeğinizi en doğru ısıda pişirebilirsiniz.

Geniş Hacimli Fırın

65 litre hacimli fırın, tek seferde fazla miktarda yiyeceği kolayca pişirir. İçerisinde 2 adet raf bulunan bu ürün, aynı anda iki farklı tarifi pişirerek zamandan tasarruf etmenize olanak sağlar.

Fonksiyonel Turbo Özelliği

Fırının özellikleri arasında bulunan turbo özelliği, yiyecekleri oldukça hızlı bir şekilde pişirir. Vaktinizin az olduğu günlerde fırının turbo özelliğini kullanarak kısa bir süre içinde yemeklerinizi pişirebilir, lezzetli sofralar hazırlayabilirsiniz.

Enerji Tasarrufuna Elverişli

A enerji sınıfında bulunan bu ocaklı fırın, çalışırken enerji kullanımını minimuma indirir. Bu özelliği ile çevre dostu bir ürün haline gelen Altus ocaklı fırın, enerji tasarrufunu mümkün kılar.

Kolay Kullanım Avantajı

Kontrolünü ürünün ön tarafında yer alan düğmelerden manuel bir şekilde yapabileceğiniz bu ocaklı fırın, basit tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlar.

İç Aydınlatma Özelliği

Fırının iç aydınlatması sayesinde yemeklerinizin pişme durumunu kontrol edebilir, yanma gibi problemleri kolayca önleyebilirsiniz.

Mekanik Saat Ayarı

Pişme süresini mekanik saat üzerinden ayarlayarak yemeklerinizi tam istediğiniz kıvamda pişirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Fırın Tipi: Solo
  • Enerji Sınıfı: A
  • Izgara Modeli (Üst): Emaye Parlak
  • Göz Sayısı:4
  • Kapasite: 65 L
  • LPG Gaz Modeli
  • Fırın Modeli: Turbo
  • Kontrol: Manuel

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.