Altus AL 585 GTB 65 L Solo Fırın

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Aynı Anda 4 Gözü Kullanabilirsiniz

Kalabalık misafirleri ağırlarken aynı anda birden fazla yemek yapmak zorunda kalabilirsiniz. Altus AL 585 GTB 4 ocaklı fırını kullanarak aynı anda 4 tencereyi ateşe koyabilirsiniz.


Kolay ve Pratik Temizleme

İnox materyali ile şık ve zarif görünen Altus AL 585 GTB ocaklı fırın modelinin temizlemesi de kolaydır. Ağır kimyasallar içermeyen deterjanlar ile kısa sürede temizleyip, parlaklığını geri kazandırabilirsiniz.


Turbo Fan ile Eşit Pişirme

Hızlı ve etkili pişirme için turbo fan kullanan model ile lezzetli fırın yemekleri hazırlayabilirsiniz. Fanın yarattığı hava akımı ile ısı yiyeceklerin her tarafına dengeli bir şekilde yayılır, sonucunda homojen pişirme sağlar.


Farklı Tepsi Seçenekleri

Derin ve standart tepsisi dahili olarak bulunan fırın, her çeşit yiyecek pişirmek için kullanılabilir. Sulu yemekler için derin, tatlı tarifleri için standart tepsi kullanarak nefis sonuçlar elde edebilirsiniz.


Hem Raf Hem Izgara

Altus AL 585 GTB fırın modelinde bulunan ızgara, sağlıklı yiyecekler ve mangal tadında etler hazırlamak için idealdir. Alt rafına derin tepsi yerleştirerek yağların akacağı alanı hazırlayarak tel ızgarayı mangal gibi kullanabilirsiniz. Tel ızgara, küçük tepsiler ve güveç kapları için raf görevi de görür.


6 Farklı Fırında Pişirme Modu

AL 585 GTB 4 gözlü ocaklı fırın modelinde bulunan 6 farklı modla yemeğe göre doğru ayarları seçebilirsiniz. Tavuk, balık ve kek gibi yiyecekler için ideal pişirme sıcaklık ve süresini ayarlayan fırın modları, acemileri bile birer şefe dönüştürecek.


Dondurulmuş Gıdaları Çözer

Buzlukta saklanan donmuş gıdaları sağlıklı bir şekilde çözmek ve kısa sürede pişirmek istiyorsanız, Altus AL 585 tam size göredir. Buz çözme fonksiyonu ile bakteri üremeden çözülme sağlar.


Yoğurt Mayalama Sıcaklığı

Ev yapımı lezzetli yoğurtlar hazırlamak için fırınızı kullanabilirsiniz. El yapımı, içeriğinden emin olduğunuz yoğurtları mayalamak için uygun ayarı kullanmanız yeterlidir.

Özellikler

  • Marka: Altus
  • Model: AL 585 GTB
  • Ürün: Solo, ocaklı fırın
  • Boyutlar: 60x60x85 cm
  • Enerji: A, 0.89 kWh/çevrim
  • Ocak: 4 göz, gazlı (LPG)
  • Fırın: 65 L, 6 mod
  • Materyal: Inox
  • Özellik: Yoğurt mayalama ve donmuş gıda çözme modları

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AL 585 GTB
Üretim Yeri
Türkiye
Enerji Sınıfı
A
Enerji Tüketimi (kwh/çevrim)
0.89
Elektrikli Ocak Gözü
YOK
Gazlı Ocak Gözü
VAR
Hacim (lt)
65 LT
Kullanılabilir Hacim
YOK
Kullanım Şekli
SOLO
Program Sayısı
6
Fırın Genişliği
YOK
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
YOK
Ürün Tipi
YOK
Marka
ALTUS
Desi
120
Ana Renk
INOX
Renk
INOX
Garanti Süresi
2 YIL
Sub Kategori
TDA
Marka
ALTUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok