Altus ALK 1840 18000 BTU A++ Duvar Tipi Inverter Split Klima

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güçlü İklimlendirme Performansı

Altus ALK 1840, inverter klima teknolojisiyle yaşam alanlarınızı tercih ettiğiniz sıcaklığa zahmetsizce ulaştırır. Tasarruflu bir iklimlendirme deneyimi sunan model, bir yandan bütçenizi desteklerken bir yandan da hava kalitesini artırır.

Chaos Swing Özelliği ile Homojen Sıcaklık Dağılımı

ALK 1840 doğal rüzgâr etkili hava sirkülasyonu özelliğine sahiptir. Kullanıldığı mekânda homojen ısı dağılımını mümkün kılan klima, değişken fan hızlarında soğutma ve ısıtma yapabilir.

Sessiz Kullanıcı Deneyimi

Uyku modundayken sadece 29 dB ses seviyesine sahip olan cihazın iç ünite ses gücü 34 dB’dir. Çalışırken varlığını neredeyse unutturan klima günün her saatinde kimseyi rahatsız etmeden çalıştırılabilir.

Üç Dakikada Güvenli Kullanım

Cihaz elektrik kesintilerinden sonra tekrar ayarladığınız sıcaklıkta çalışma özelliğiyle güvenli kullanıcı deneyimini destekler. Üç dakika güvenlik özelliği ile ürün; art arda kapanıp açılma, çalışma modunun değiştirilmesi ve kısa süreli elektrik kesintisi gibi durumlarda bekleme süresinin ardından ayarlanan sıcaklıkta çalışmaya başlayarak kendini korumaya alır.

İki Yönlü Kullanım Avantajı

Hem ısıtma hem de soğutma yapabilen Altus ALK 1840 iki yönlü kullanım avantajı sunar. Konforlu yaşam alanına katkıda bulunan model, etkili performansıyla mekânın hızla dilediğiniz sıcaklığa ulaşmasını sağlar.

Şık ve Pratik Tasarım

Modelin yalın tasarımı pratik kullanımı destekleyen özelliklere sahiptir. Jet Cool (hızlı soğutma), sağlıklı nem alma, uzaktan kumanda, otomatik hava sirkülasyonu, buz çözme ve daha birçok özellikle donatılan klima gizli gösterge paneli ve beyaz rengiyle sade ve şık bir görünüm kazanır.

Kaliteli Materyallerle Uzun Ömürlü Kullanım

Klimanın üretiminin her aşamasında birinci sınıf malzemeler kullanılır. Ürünün dış ünitesi korozyona dayanıklı materyalden tasarlanırken iç ünitede kullanılan materyaller uzun ömürlü kullanıcı deneyimine katkıda bulunur.

Özel Filtrelerle Temiz Hava

Üründe kolay çıkarılabilen güçlü filtreler kullanılır. Kolaylıkla temizlenebilen filtreler havadaki toz ve bakterileri büyük oranda hapseder.

Teknik Özellikler

 • Klima tipi: Inverter split
 • Soğutma enerji sınıfı: A++
 • Soğutma kapasitesi: 18000 BTU/h
 • İç ünite soğutma çalışma aralığı: 18 – 32°C
 • Isıtma enerji sınıfı: A+
 • Isıtma kapasitesi: 19790 BTU/h
 • İç ünite ısıtma çalışma aralığı: 16 – 30 °C
 • Dış ünite çalışma aralığı (°C): -15 – 24 °C
 • Fan hızı: 5 kademe
 • Renk Beyaz
 • İç ünite ses seviyesi: 34 dB
 • Dış ünite ses seviyesi: 53 dB
 • Uyku modu ses seviyesi: 29 dB
 • Elektronik sıcaklık kontrolü: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Duvar Tipi
Enerji Sınıfı
A++

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.