Baymak Elegant Prime 12 Inverter Duvar Tipi Klima

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Soğutma ve Isıtma Kapasitesi

Baymak Elegant Prime 12; ısıtma için 12624, soğutma için 12283 BTU enerji kapasitesi ile çalışır. Klima enerji kapasitesi sayesinde 35 metrekareye kadar olan odalarda konforlu iklimlendirme sunar.


Verimlilik Sağlayan Inverter Teknolojisi

Elegant Prime 12 inverter teknolojisiyle hem konforlu hem de verimli kullanım sağlar. Klimanın üzerinde bulunan hassas sen sörler, oda sıcaklığınızı otomatik olarak algılar. Oda sıcaklığınız, kumandadan ayarladığınız dereceye eriştiğinde evaporatör bekleme konumuna geçer. Sıcaklıklarda herhangi bir dalgalanma olduğu zaman otomatik olarak çalışmaya devam eder. Böylelikle oda sıcaklığı stabil kalır. Aynı zamanda güç tüketimi de minimum seviyeye düşer.


I-Feel Fonksiyonu

Elegant Prime 12’nin I Feel fonksiyonunu aktif hale getirdiğinizde klimanın kumandasının üzerinde bulunan sen sörler, bulunduğunuz alandaki sıcaklığı denetler. Ayarladığınız sıcaklık değerlerine göre klimanın rüzgârını size doğru yönlendirir.


Enerji Verimlilik Sınıfı

Baymak klima A++ soğutma, A+ ısıtma sınıfıyla enerji verimliliğini maksimum seviyeye çıkarır. Hem inverter teknolojisi hem de verimlilik sınıfı sayesinde alternatiflerine göre yüzde 40 daha fazla tasarruf sağlar.


Çevre Duyarlılığı için R32 Soğutucu Gaz

Elegant Prime, çevre dostu R32 gaz ile çalışır. R32 gaz hem ozon tabakasına zarar vermez hem de enerji verimliliğine katkı sağlar. Çünkü bu soğutucu, gazın ısı taşıma kapasitesi alternatiflerine göre daha yüksektir.


Minimal Tasarım Özellikleri

Baymak Elegant Prime 12, sınıfının en küçük duvar tipi split klima modellerinin başında gelir. Minimal tasarımı sayesinde kullanıldığı yerde çok fazla yer kaplamaz.

Kendi Kendini Temizleme Özelliği

Kumandadan kendi kendini temizleme özelliğini aktif hale getirdiğinizde klima, ısıtma ve soğutma fonksiyonunu durdurur. Yaklaşık 15 dakika boyunca çalışarak evaporatörünü temizler. Temizleme sırasında evaporatöründeki nemi kuruttuğu için rutubet kokusu gibi durumlar yaşanmaz.


İki Farklı Filtre Sistemi

Elegant Prime 12 duvar tipi klima aktif karbon ve gümüş iyon filtrelerle çalışır. İki farklı filtresiyle odanızın havasını toz ve alerjenlerden arındırarak soluduğunuz havanın daha kaliteli olmasına katkıda bulunur. 

Teknik Özellikler

  • Marka: Baymak
  • Model: Elegant Prime 12
  • Dış Ünite Ebatları: 730x545x285 mm
  • Dış Ünite Ağırlığı: 25 kg
  • İç Ünite Ebatları: 792x292x201 mm
  • İç Ünite Ağırlığı: 8,5 kg
  • Isıtma Kapasitesi: 12624 BTU
  • Soğutma Kapasitesi: 12283 BTU
  • Isıtma Verimliliği: A+
  • Soğutma Verimliliği: A++

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ELEGANT PRİME 12
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
DUVAR
Desi
DİĞER
Scop (sezonsal Verimlilik)
4.1
Btu (soğutma Kapasitesi)
12000
Soğutma Enerji Sınıfı
A++
Btu (ısıtma Kapasitesi)
12625
Isıtma Enerji Sınıfı
A++
İç Ünite Gürültü Düzeyi (db)
54
İç Ünite Boyutları (g X Y X D) (cm)
792X292X201 MM
Dış Ünite Gürültü Düzeyi (db)
60
Dış Ünite Boyutları (g X Y X D) (cm)
730X545X285 MM
İnverter
VAR
Filtreleme
VAR
İyonizer
VAR
Kurulum Gereksinimi
VAR
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
5
Sub Kategori
TDA
Marka
BAYMAK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok