Daikin Sensira 9000 BTU/h FTXF25A/B/C Inverter Klima R32

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yeni Nesil Klima

Isıtma, soğutma hava temizleyici sistemlerinin lider markalarından Daikin, Sensira klima serisi ile yüksek enerji tasarrufu ve konfor vadeden klimalara imza atar. Daikin Sensira 9000 BTU/h, enerji tasarrufunun yanı sıra yüksek performansı ve çevre dostu özellikleriyle dikkat çeker.


Konforlu Soğutma

Sensira 9000 BTU/h, yaşam alanınızda daha konforlu hissetmeniz için tasarlanır. Güçlü Mod ile güçlü performans sunan model, mekânı sadece 20 dakika içinde hızla soğutur veya ısıtır, ardından önceki ayarlarına döner.


Yüksek Performans ile Dört Mevsim

Ürün güçlü soğutma ve ısıtma performansı sayesinde yaşam alanlarınızda dört mevsim kullanılabilir. Sensira Duvar Tipi Inverter Klima; soğutma, kuru soğutma ve nemli ısıtma seçenekleriyle kullanıldığı yeri sağlıklı şekilde dilediğiniz sıcaklığa getirir.


Sessizliğiyle Varlığını Unutturan Model

Klimalarla ilgili en büyük problemlerden biri olan sesli çalışma Sensira 9000 BTU/h ile tarihe karışır. Model 20 dBA değerine kadar düşen ses seviyesi ve beş farklı fan kademesiyle varlığını unutturur.


Enerji Verimliliğiyle Kullanıcı Dostu

Daikin Sensira Klima soğutmada A++ enerji verimliliğine sahiptir. Cihaz ısıtmada kış aylarında A+++’a varan enerji verimliliği avantajı sunar.


Uzaktan Kontrol Avantajı

Cihaz, Online Controller uygulaması sayesinde uzaktan kontrol edilebilir. Tak çalıştır özelliğindeki uygulama, nerede olursanız olun internet veya yerel ağ  üzerinden klimanızın durumunu kontrol etmenizi mümkün kılar.


Swing Kompresör ile Enerji Tasarrufu

Üründe daha verimli, uzun ömürlü ve sessiz kullanım imkânı sunan swing kompresörler kullanılır. Eşsiz Daikin teknolojileriyle donatılan kompresörler, daha verimli, daha dayanıklı ve daha sessiz kullanıcı deneyimin kapısını aralar.


R32 Soğutucu Akışkan Gaz ile Temiz Çevre

Modelde R32 soğutucu akışkan kullanılır. %60’a yakın oranda daha verimli olan gaz, çevreyle ilgili tüm gereksinimleri karşılar.

Teknik Özellikler

 • Klima türü: Inverter
 • Nominal soğutma kapasitesi: 9000 BTU
 • Nominal ısıtma kapasitesi: 9600 BTU
 • Soğutma enerji verimliliği: 6,22
 • Isıtma enerji verimliliği: 4,11
 • Nominal soğutma kapasitesi: 2,5 kW
 • Nominal ısıtma kapasitesi: 2,8 kW
 • Soğutma enerji etiketi: A++
 • Ortalama ısıtma enerji etiketi: A+
 • İç ünite boyutlar: 286 x 770 x 225 (Y x G x D) mm
 • Dış ünite boyutlar: 550 x 658 x 275 (Y x G x D) mm
 • Soğutma ses basıncı seviyesi: 40/33/26/20 dBA (Yüksek/Orta/Düşük/Sessiz çalışma)
 • Isıtma ses basıncı seviyesi: 40/34/28/21 dBA (Yüksek/Orta/Düşük/Sessiz çalışma)

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kullanım Tipi
Duvar Tipi
Enerji Sınıfı
A++

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.