Profilo Sea Air P3ZMX18911 18.000 BTU Ev Tipi Klima

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Profilo Sea Air Klima

Çevre dostu ve enerji tasarruflu klima, pratik modları ile bulunduğu ortamı kısa sürede istediğiniz sıcaklığa getirir. Kaliteli ve çok yönlü rüzgâr salınımı ile odanın havasını yumuşatarak soğutur veya ısıtır.

Takip Modu ile Dört Mevsim İdeal Isı

Sensörleri sayesinde odanın ısısını belirli aralıklarla ölçerek çalışma ısısını otomatik olarak ayarlar ve ayarladığınız ısıyı verimli bir şekilde sabit tutar. Böylece yaz ve kış aylarında çabuk değişen hava sebebiyle sürekli klima ayarı yapmak zorunda kalmazsınız.

R-32 Soğutucu Gaz Özelliği

Yeni nesil R-32 gaz kullanan Profilo klima, çevre dostu olmasıyla öne çıkar ve elektrik tüketiminde tasarruf sağlar. Böylece hem bütçenizi hem de çevreyi korumuş olursunuz.

Her Zaman Temiz Filtre ile Kaliteli Hava

Klima içerisinde bulunan entegre yüksek yoğunluklu filtre ve Cold Catalyst filtre hava geçişi sırasında zararlı partiküllerin ortama salınmasını önler ve size daha kaliteli, daha yumuşak bir hava sağlar.

Vücut Isısına Göre Uyku Modu

Uyku modu, ortam sıcaklığını ideal vücut ısısına göre ayarlar ve gece boyu ısının sabit kalmasını sağlar. Bu sayede konforlu uykunun tadını çıkarabilir, dinlenmiş olarak güne başlayabilirsiniz.

Ekstra Sessiz ve Konforlu Tasarım

Sessiz mod özelliği bulunan profilo klima, fısıltıdan daha da düşük 20 desibel ses seviyesi ile çalıştığı dahi anlaşılmaz. Standart soğutma modlarında ise oldukça düşük olan 44 dB ses seviyesine sahiptir.

Nem Giderme Özelliği

Özellikle yaz aylarında ve nem oranı yüksek şehirlerde ortamdaki nem seviyesini solumak için ideal bir seviyeye indirir.

Enerji Tasarrufu Sağlayan Özellikler

Yüksek enerji verimliliği sağlayan teknolojisi sayesinde hem ısıtma hem de soğutma giderlerinizin minimum seviyede kalmasını sağlar. Böylece kombinizi kullanırken endişelenmenize gerek kalmaz.

Teknik Özellikler

  • BTU (Isıtma Kapasitesi): 11682 BTU
  • BTU (Soğutma Kapasitesi): 18000 BTU
  • Isıtma Enerji Sınıfı: A+
  • Enerji Sınıfı: A++
  •  Inverter: Var
  • Klima Türü: Split (Duvar Tipi)
  • Ses Seviyesi: 20 dB

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kullanım Tipi
Duvar Tipi
Enerji Sınıfı
A++

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.