Mirkraft Elirg 2000 Watt Infrared Tavan Isıtıcısı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Üst Düzey Performans 

Kapalı ve açık ortamlarda kullanılabilen Mirkraft Elirg 2000 Watt infrared tavan ısıtıcısı hem tasarımı hem de performansıyla dikkat çeker. 

Soğuk Havalar için En Etkili Çözüm 

Karbon infrared teknolojisi ile gelen ısıtıcı, 2000 Watt gücü sayesinde bulunduğu alanı anında ısıtmaya başlar. 

Dekoratif ve Şık 

Mirkraft’ın krom kaplı koruma ızgarası, oldukça ince ve zariftir. Isıtıcı kapağı üzerinde yer alan koyu mat yüzeyler, ürünün retro görünümünü başarılı bir şekilde tamamlar. 

Pratik Kullanım İmkânı 

Açma/kapama kolu, ısıtıcının hemen altında yer alan iple kontrol edilebilir. Masada otururken hızlı ve kolay bir şekilde ısıtıcıyı açmak ya da kapatmak mümkün olur. 

IP34 Sertifikalı 

IP34 sertifikası ile sunulan ürün; çevresel etkenlere, 2,5 mm’den büyük katı cisimlere ve sıçrayan suya karşı koruma sağlar. Bu sayede balkon, kafe, restoran, bahçe ve teras gibi açık alanlarda kullanıma uygundur.

Anında Yayılan Sıcaklık 

Mirkraft Elirg’in sahip olduğu infrared teknolojisi sayesinde ön ısıtmaya gerek duymadan eşit, yoğun ve hedefli ısı dağılımı sağlanır. Reflektör ayna sistemi ısıyı 10-12 metrekarelik bir alana eşit ve dengeli bir şekilde yayar.

Ultra Verimli Infrared Isı Kaynağı 

Bakım gerektirmeden 6000+ saat kullanım sağlayan yeni nesil infrared tavan sobası; temiz, hızlı ve verimli bir şekilde ısınmanın en kolay yoludur.  

Sessiz ve Kokusuz 

Isı, kaynağını infrared teknolojisinden aldığı için çevreye toz ve alerjenler yayılmaz. Fan içermeyen ısı sistemi antialerjik olduğu gibi aynı zamanda oldukça sessiz ve kokusuzdur. 

Teknik Özellikler

  • Tür: Tavan sobası
  • Ağırlık: 3,5 kg
  • Ölçüler: 42 × 42 × 30 cm
  • Akım: 8.7 Amper
  • Güç: 2000W
  • Isıtma Teknolojisi: Karbon Infrared
  • Kablo Boyu: 2 metre
  • Enerji Sarfiyatı: 1.9 kWh

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok