Demirdöküm DT4 B 65 L Elektrikli Termosifon

5,0
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Donma Koruma Emniyeti

Donma koruma emniyet sistemi, termosifonun içindeki suyun sıcaklığı 6 derecenin altına düştüğü zaman devreye girerek su sıcaklığını 10 dereceye çıkarır. Suyun donma ihtimalini ortadan kaldıran bu sistem, her daim sıcak suya erişimi mümkün kılar.

LED Gösterge Paneli

Suyun sıcaklık derecesini LED gösterge paneli üzerinden kolayca kontrol edebilir, dijital ekranından ürünü açıp kapatabilirsiniz.

Magnezyum Anot Koruma

Magnezyum anot koruma özelliği, emayenin içinde zamanla aşınabilecek bölgeleri korur ve aşınmayı önleyerek ürünün ömrünü uzatır. Ürünün kullanım ömrünün uzaması, ekonomik anlamda da tasarruf etmenize olanak sağlar.

ECO Mod Fonksiyonu

ECO moddayken elektrik kullanımı minimuma indiren bu termosifon, enerji tasarrufu sağlar ve kireçlenme oranını azaltır. DT4 termosifon ECO modda optimum sıcaklık değerinde çalıştığı için rezistansın ömrü de uzar.

Titanyum Katkılı Emaye

Ürünün titanyum katkılı bir emayeye sahip olması, kullanım ömrünü uzatmanın yanı sıra maksimum hijyen ve yüksek verimlilik sağlar.

Geniş Su Kapasitesi

65 litre su kapasitesine sahip bu termosifon, gün içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak miktarda sıcak su temin eder.

İdeal Boyut Avantajı

İdeal boyutları sayesinde oldukça az yer kaplayan bu termosifon, yerden tasarruf etmenize olanak tanır. Küçük alanlarda bile odaya kolayca uyum sağlayarak konforlu bir kullanım sunar.

Turbo Isıtma Özelliği

Suyu saniyeler içerisinde ısıtarak zamandan tasarruf etmenize imkân sağlayan turbo ısıtma özelliğine sahip bu termosifon, yüksek bir performans sergileyerek suyun ısınmasını bekleme problemini ortadan kaldırır.

Teknik Özellikler

  •  Gösterge Biçimi: LED
  •  Su Kapasitesi: 65 lt
  •  Isıtma Gücü: 1800 W
  •  Ağırlık: 24 kg
  •  Sıcaklık Aralığı: 25-75 C
  •  Yükseklik: 720 mm
  •  Derinlik: 500 mm
  •  Genişlik: 500 mm

Teknik Özellikler

Renk
BEYAZ
Üretim Yeri
Türkiye
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Ürün Model Adı
DT4 B 65 L
Marka
DEMİRDÖKÜM

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı