Profilo TRM8000 Basic 1800 W 80 lt Termosifon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ekranda Arıza Kodu Gösterme

Düşük veya yüksek su basıncı, elektrik kesintisi gibi durumlarda çalışmayı otomatik olarak durduran ve ilgili arıza kodunu LED ekran üzerinde gösteren Profilo TRM8000 Basic termosifon, hızlı çözüm üretilmesini sağlayarak zaman kazandırır.

Kullanım Konforu Sunan LED Ekran

Seçilen su sıcaklığı, çalışma durumu, seçili çalışma modu ve benzer tüm bilgilere ulaşma imkânı tanıyan LED ekran hem kontrollü hem de konforlu bir kullanım süreci sunar. Kendiliğinden aydınlatmalı olan LED ekran sayesinde ortamda yeterli ışık olmadığında da termosifon ayarlarınızı yapabilir, mevcut durumu kontrol edebilirsiniz.

Aynı Anda Çok Musluğa Su Sağlama

80 litrelik su tankına sahip olan Profilo TRM8000 Basic termosifon, aynı anda birden çok musluktan sıcak su alınmasını sağlar. Bu geniş kapasite, kalabalık ailelerin sıcak kullanım suyu ihtiyacını karşılarken zaman kaybını da minimuma indirir.

Soğuk Havalara Karşı Donma Emniyeti

Kış aylarında düşen ısı nedeniyle termosifonu besleyen su borularının donmasını önleyen donma emniyeti, Profilo TRM8000 Basic termosifon için dört mevsim kesintisiz bir kullanım avantajı sunar.

Suda Bakteri Üremesini Önleyen Teknoloji

Anti-lejyonel teknolojisi sayesinde su tankında ve borularda bakteri üremesini engelleyen Profilo TRM8000 Basic termosifon, suyun kötü kokmasını önlerken hijyenik ve sağlıklı bir kullanım sürecini destekler.

Ekonomik Kullanım Modu

Hazırda sıcak su tutmayarak daha ekonomik bir kullanım süreci sağlayan eco mod hem sıcak su ihtiyacınızı bütçe dostu bir şekilde karşılama avantajı sunar hem de kireçlenmeyi önler. Bu kullanım şekli termosifonun kullanım ömrünü korumaya da yardımcı olur.

Düğme Kontrollü Sıcak Su Ayarı

Kontrol düğmeleri sayesinde su sıcaklığını zahmetsizce ayarlama olanağı sunan Profilo TRM8000 Basic termosifon, 25ºC - 75°C arasında değişen su ısısı seçenekleri ile hem dört mevsim kullanım sağlar hem de herkese hitap eder.

Teknik Özellikler

Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Üretim Yeri
Türkiye
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
PROFİLO TRM8000 BASİC 80 L SU ISITICI
Garanti Süresi
2 YIL
Gösterge Biçimi
DİJİTAL
Eco Mod
VAR
Yüksek Basınç Emniyet Ventili
BELİRTİLMEMİŞ
Su Kapasitesi
80 L
Maksimum Su Basıncı
BELİRTİLMEMİŞ
Sıcaklık Ayar Aralığı
25-75
Ağırlık (gr)
106 KG
Boyutlar (gxyxd) (cm)
44X80X44
Desi
53
Marka
PROFİLO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok