Profilo TRM8005 80 lt Dijital Termosifon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
Ürün tükenmek üzere
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tasarruf Sunan Monoblok Gövde Tasarımı

PU monoblok gövde izolasyonu sayesinde olumsuz hava koşullarından etkilenmez ve su haznesinde sıcak tuttuğu suyun ısısını korur. Bu tasarım hem enerji tasarrufu sağlar hem de kullanıcıların soğuk havalarda dahi anında sıcak suya erişimine olanak tanır.

Suda Bakteri Oluşumunu Önleyen Teknoloji

Anti-Lejyonel teknolojisi sayesinde beklettiği suda bakteri oluşumuna izin vermeyen Profilo TRM8005 termosifon, sağlıklı su kullanımını destekler. Suda bakteri üremediği için koku sorunu da otomatik olarak ortadan kalkar ve tamamen hijyenik bir kullanım sağlanır.

Kalabalık Ailelere Hitap Eden Kapasite

80 litre su kapasitesine sahip olan başka bir ifadeyle kullanıcının belirlediği ısıda 80 litre hazır su bulunduran Profilo TRM8005 termosifon, bu sayede hem kalabalık ailelerin sıcak su ihtiyacını karşılar hem de aynı anda birçok musluğa sıcak su temin eder.

Arkadan Aydınlatmalı LCD Kontrol Paneli

Arkadan aydınlatmalı LCD gösterge ce kullanım konforu sunan kontrol paneli sayesinde termosifonun çalışma modundan su sıcaklığına kadar pek ok ayarı yapabilir, mevcut durumu ekran sayesinde takip edebilir, olası arıza durumunda ilgili arıza kodunu ekranda görebilirsiniz.

Otomatik Donma Emniyeti

Çok soğuk havalarda termosifonu besleyen borudaki suyun donmasını önleyen özel bir sisteme sahip olan Profilo TRM8005 termosifon, hava koşullarından bağımsız olarak kesintisiz bir kullanım ayrıcalığı sunar. Böylece zorlu kış şartlarında dahi sıcak kullanım suyu sağlamaya devam eder.

Teknik Özellikler

Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
PROFİLO TRM8005 80 L DİJİTAL SU ISITICI
Garanti Süresi
2 YIL
Gösterge Biçimi
DİJİTAL
Eco Mod
VAR
Yüksek Basınç Emniyet Ventili
BELİRTİLMEMİŞ
Su Kapasitesi
80 L
Maksimum Su Basıncı
BELİRTİLMEMİŞ
Sıcaklık Ayar Aralığı
10 - 75 DERECE
Ağırlık (gr)
106 KG
Boyutlar (gxyxd) (cm)
44X80X44
Desi
53
Marka
PROFİLO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok