Electrolux Perfectcare EW7H458ST 700 A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


8 Kg Çamaşır Kapasitesi

Ürünün sahip olduğu 8 kg’lık çamaşır kapasitesi ve 118 lt hacimli tamburu ile tek seferde birçok kıyafetinizi kurutabilirsiniz. Cihazın bu dizaynı özellikle kalabalık ailelerde ve ufak işletmelerde geniş hacmi sayesinde kullanıcılarına avantaj sağlar.

A++ Enerji Verimliliği

A++ enerji verimliliği sınıfında yer alması sayesinde oldukça düşük bir enerji harcayan Electrolux Perfectcare, hem cebinizi hem de doğayı koruyarak fark yaratır.

Kıyafet Türlerine Göre Özel Kurutma Programları

Farklı türlerdeki kıyafetlere, kumaşlara ve nevresim çeşitlerine göre ayarlanabilen programları sayesinde kurutma esnasında çamaşırlarınıza zarar vermez ve çamaşırların uzun ömürlerini korumalarına yardımcı olur. Makine üzerinde yer alan kontrol paneli ile kurutacağınız kıyafetlerinize uygun olan programı kolayca seçebilirsiniz.

Yün Kurutma Özelliği

Ekstradan sepet ihtiyacı duymadan yün kurutabilme özelliği ile dikkat çeken bu cihaz; özellikle yorgan, battaniye ve yastık gibi belirli periyotlar ile temizlenmesi gereken yün eşyaların kurutulmasında kullanılabilir ve büyük konfor sağlar.

Kırışıklık Karşıtı Kurutma Fonksiyonu

En sevdiğiniz kıyafetlerinizi kuruturken aynı zamanda kırışmalarına da engel olan bu makine, özellikle zamanınız olmadığında kıyafet kuruttuğunuz zamanlarda ütü ihtiyacını minimuma indirerek büyük avantaj sağlar. Ayrıca çok fazla ütü ihtiyacı duymayan kıyafetleri de kurutmadan çıktığı gibi kırışıklık problemi yaşamadan giyebilirsiniz.

Değiştirilebilir Kapak Yönü

Makineyi satın almak istediğinizde evinizin dizaynını düşünmenize gerek yoktur. Değiştirilebilir kapak yönü sayesinde ev dekorasyonuna göre dilediğiniz noktaya yerleştirebilirsiniz. Kolaylık sağlayan bu tasarım özellikle da bir banyoya sahip olan kullanıcılar için oldukça avantajlıdır.

Özel Desenli Çelik Tambur

Protex desenli olan ve çelikten üretilen geniş tambur uzun ömürlü bir kullanım sunar. Paslanmadan veya kıyafetlerle etkileşim haline girmeden güvenli ve sağlıklı kurutma yapar.


Nem Sensörlü Otomatik Kurutma Teknolojisi

Nem sensörlü kurutma özelliği ile çamaşırların hapsettikleri nemi algılar ve ihtiyaç duyulan seviyede kurutma yapar. Bu sayede çamaşırların deforme olmasının önüne geçer.

Teknik Özellikler

  • Marka: Electrolux
  • Enerji Verimi: A++
  • Kapasite: 8 kg.
  • Kurutma Teknolojisi: Isı Pompalı
  • Tambur Hacmi: 118 litre
  • Tambur Malzemesi: Paslanmaz çelik
  • Kurulama Program Sayısı: 12
  • Su Tankı Doluluk Göstergesi: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
EW7H458ST
Üretim Yeri
ABD
Program Sayısı
12
Enerji Sınıfı
A++
Kurutma Kapasitesi (kg)
9
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
235
Gürültü Düzeyi (db)
66
Kurutma Teknolojisi
ISI POMPALI KURUTMA
Ağırlık (gr)
YOK
Ürün Tipi
SOLO
Marka
ELECTROLUX
Boyutlar (gxyxd) (cm)
85 X 59,6 X 63,8 CM
Desi
100
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2
Seri - Imeı
SERI
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
ELECTROLUX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok